Dopřejte si výjimečně kvalitní ústní hygienu díky sonickému kartáčku Oclean X Pro Digital. Sonický zubní kartáček Oclean X Pro Digital potěší nejen pocitem skvěle vyčištěných zubů, ale také unikátním designem, za který se v koupelně stydět nemusíte.

Oclean X Pro Digital si můžete zvolit vhodný režim čištění zubů podle denní doby nebo si pomocí připojení na mobilní aplikaci personalizovat plán na čištění podle vlastních potřeb.
Sonický zubní kartáček Oclean X Pro Digital vám bezprostředně po čištění zobrazí hodnocení vašeho snažení od 0 do 100 a upozorní na oblasti, kterým jste se věnovali nejméně. Díky speciálnímu Maglev motoru je v čištění efektivnější než jiné sonické zubní kartáčky.
Oclean X Pro Digital doplňují dvě hlavice – první na efektivní odstraňování zubního plaku a druhá na šetrné ošetření. Součástí balení je praktický magnetický stojánek a nabíječka v jednom. Vyberte si mezi elegantní champagne zlatou nebo nebesky modrou se stříbrnými odlesky.

Oclean je inovativní značka zabývající se produkty pro efektivní zubní hygienu. Specializuje se na vývoj sonických zubních kartáčků i ústních sprch. Klíčové produkty představuji sonický elektrický digitální zubní kartáček Oclean X Pro Digital a Oclean X Ultra S. V České republice je dostupná na vlastním e-shopu i v rámci distribučních sítí.
Create an Ecommerce Website and Sell Online! Ecommerce Software by Shopify (oclean.com)