Ve úterý proběhla slavnostní opening party prvního pražského salónu zaměřeného na depilaci intimních partií jak pro ženy, tak pro muže  LEMONY BODY. Akce se zúčastnila spousta VIP osobností, které si přišli prohlédnout nádherné prostory salonu a dozvědět se tak více o nabízených službách.

Filosofií salónu Lemony Body nejsou jen špičkové profesionální služby, ale zároveň možnost relaxace při péči sama o sebe.

„Jedním z hlavních zaměření našeho salonu je depilace a péče o intimní partie. Uvědomujeme si, že každý jedinec má své vlastní preference a potřeby, a proto jsme vyvinuli širokou škálu služeb, které pokrývají různé typy a úrovně depilace. Přestože téma depilace intimních partií může být pro některé lidi citlivé, chceme zdůraznit, že veškeré naše služby jsou prováděny s ohledem na pohodlí a bezpečí našich klientů. Naši odborníci jsou zkušení a školení v oblasti intimní depilace a pracují na nejvyšší úrovni profesionality a diskrétnosti. Naším cílem je nejen poskytnout našim zákazníkům dokonalý vzhled, ale také jim pomoci cítit se sebevědomě a pohodlně. Otevřením salonu Lemony Body si přejeme vytvořit prostor, kde se člověk může uvolnit a nechat se hýčkat v příjemné atmosféře našeho salonu.“ říká spolumajitelka salónu Monika Zolotarev.

Součástí party byla i módní přehlídka návrhářky Jenny Jeshko a celou akci moderoval známí moderátor a bavič Josef Chose Rožka. Do salónu se přišla podívat například Electric Lady, Miss Bára Zavadilová, producent Petr Dvořák, herec Tomáš Racek nebo profesionální MMA zápasník a partner Lucie Vondráčkové Zdeněk Polívka.

„Další z nabízených služeb, které se vám může v Lemony Body dostat je i barvení ochlupení. Novinkou teď je nyní neonové barvení. Neonové barvení ochlupení intimních partií je zvláštní technika, která se stala populární v některých kruzích. Tato metoda zahrnuje použití neonových barev na barvení ochlupení v intimní oblasti, což vytváří jasný a výrazný vzhled. Tato trendová technika je často spojena s určitými událostmi nebo festivalem, kde lidé rádi experimentují s různými módními výrazy. Neonové barvení ochlupení může být prováděno profesionální barvou, která je bezpečná pro použití v oblasti intimních partií, nebo také pomocí speciálních produktů určených k barvení ochlupení.“ dodává k dalším exkluzivním službám salonu Lemony Body Monika.

Foto: Jiří Gabriel