Nový Ateliér v designovém showroomu DECO LOCO vítá všechny kreativní tvůrce a dává prostor talentovaným designérům, kteří pro své klienty navrhují dokonalý domov na míru. Spojit umění a podnikání se podařilo Dianě Turinové s Gabrielou Hámovou dokonale – vytvořily kreativní zázemí s bohatou vzorkovnou a širokou škálou designových produktů značky LUSITO či DECO LOCO, aby umožnily vznik novým návrhům rafinovaného bydlení s neotřelým designem.

Ve sdíleném Ateliéru pro designéry tvoří další tři úspěšné dámy – Alexandra Wyderka, Iva Černá a Kateřina Žáková. Každá má jiný rukopis a mluví jiným designérským jazykem, přesto je spojuje cit pro estetiku a vášeň pro tvorbu osobitých domovů. V barevném a inspirativním showroomu DECO LOCO našel nový projekt Ateliér své místo a jak interiérová designérka Diana Turinová posouvá DECO LOCO se svou značkou LUSITO dále? Aktuálně vnáší zenový klid do domovů svých klientů a poskytuje široké veřejnosti vhled do mezinárodních novinek v oblasti bytových textilií a designu…

NOVÁ KOLEKCE: LUSITO BloomZEN
Česká značka LUSITO vznikla už v roce 2014 a mezi její kousky patří ikonické lampy, závěsné lustry, stropní svítidla a další dekorační polštáře či konferenční stoly a kusy nábytku. Mnohé z produktů lze přizpůsobit na míru, každý klient bude mít unikátní kus, který perfektně zapadne do jeho prostoru. A pokud někdo touží po harmonické domácnosti s rozkvetlými sakurami, Diana Turinová navrhla kolekci BloomZEN, která pomůže vytvořit klidný domov. Kolekci vévodí decentní modro-šedé tóny s poutavými vzory inspirované japonskou přírodou.

„Kolekce z luxusních látek, které jsme si zamilovali. Z hebké bavlněné látky jemně vystupují vzory květů a větviček. Decentní, přesto poutavé. Celá kolekce má za cíl do vašeho domova vnést klid a zenovou atmosféru,“ upřesňuje Diana Turinová.

DECO LOCO pod taktovkou dvou dam, Diany Turinové a Gabriely Hámové, s novými nápady a projekty dále rozkvétá – i v zimě! Kreativně k veřejnosti promlouvají i díky svým partnerům a začátek roku 2024 společně věnují tématu tkané budoucnosti. Inovativnímu konceptu, který odkazuje na novátorské směry v textilním průmyslu a designu, kde se prolínají tradiční techniky s moderními technologiemi a především udržitelnými postupy. V rámci synergie přináší DECO LOCO nejen zajímavá témata, ale také osobité produkty pro zútulnění domova.

ATELIÉR ORSEI
Spřátelený Ateliér Orsei vznikl jako jedno z prvních dekoratérských studií. Od té doby se stalo synonymem pro kreativitu, eleganci a jedinečné designové řešení. V současné době tým Ateliéru Orsei zútulňuje domovy, komerční a hotelové prostory. Specializuje se na vytváření atmosféry skrz záclony a závěsy, koberce, tapety a potahy šité na míru. Každý kus je pečlivě navržen tak, aby perfektně ladil s představami klienta a vytvářel prostředí plné harmonie. Dagmar Křížová z Orsei navštívila lednovou textilní výstavu Heimtextil v německém Frankfurtu nad Mohanem a vnáší tak do DECO LOCO osvěžující pohled na svět bytových textilií včetně informací o letošních trendech a barvě roku.
„Trendy na letošním Heimtextilu ukázaly, jak může být nová senzitivita ztělesněna v bytovém textilu a v interiérech obecně. Nezbytná transformace světa, která nás určitě nemine, může být ale uskutečněná s jemností a citlivostí, pomocí letošních trendů bytových textilií můžeme najít klid, ale taky radost…“ Upřesňuje Dagmar Křížová k barvě roku.

GIVILI
Kus autentického umění a poctivého řemesla do vašich domovů přináší česká značka GIVILI, která představuje nové ložní prádlo ze 100% BIO bavlny s GOTS certifikací. To symbolizuje nejvyšší kvalitu a ekologickou zodpovědnost. Petra Čuřínová sdílí svůj příběh osobní návštěvy farmářů v Indii, kde ručně sbíraná bavlna prochází pečlivě kontrolovanými procesy, od pole až po finální produkt. Tato cesta od zdroje po výrobek, kterou značka přináší svým zákazníkům, je oslavou tradičního řemesla a inovace v harmonii s přírodou. GIVILI slibuje DECO LOCO velkou oslavu kreativity, inovace a řemeslného mistrovství s nejvyšší péčí. Stoprocentní BIO bavlněný satén a flanel zanechá trvalý otisk v srdcích lidí, kteří se pro něj rozhodnou…

TAUPE
Nový rozměr do světa interiérového a módního designu v DECO LOCO přináší partnerství s módní značkou TAUPE – minimalistická nadčasová móda z přírodních certifikovaných látek. Jde o spojení dvou kreativních sil s akcentem na estetiku, funkčnost a udržitelnost v designu. TAUPE je značka módní návrhářky Kristýny Machkové a je oceňovanou za svůj moderní a minimalistický přístup k módnímu designu. Výsledkem společné práce s DECO LOCO je nejen rozšíření hranic v obou odvětí, ale i stylové a funkční kousky, které přinášejí příběh. TAUPE už představilo různé střihy basic triček z bambusového a tencelového úpletu, ale také zajímavé šaty a kabáty. Je to přitom příběh inovace, kvality a udržitelnosti. Výběr těch správných látek a textilií je klíčový nejen pro estetickou hodnotu výsledných produktů, ale také pro jejich funkčnost a životnost. Vyzkoušet si vše můžete přímo v designovém studiu DECO LOCO.

Zdroj a foto: www.decoloco.czwww.lusito.czwww.orsei.czwww.givili.czwww.taupe.cz