První premiérový díl závěrečné sezony seriálu Zlatá labuť odvysílá TV Nova ve čtvrtek 8. února ve 21.40 hodin a o týden dřív na Voyo. Na jaře se uzavřou osudy hrdinů chrámu luxusu v srdci Prahy. Vedle oblíbených postav se v seriálu objeví i nové tváře v čele s šarmantní ředitelkou Toni Adamovou v podání Šárky Krausové a okouzlující prodavačkou Ditou, kterou si zahraje Natalie Golovchenko.

Třetí a zároveň závěrečná série Zlaté labutě se odehrává na přelomu let 1939 a 1940 v temných časech protektorátního Československa. Přesto by se snad mohlo blýskat na lepší časy, zlo ve Zlaté labuti je totiž na ústupu. Gruberovo (Jaroslav Plesl) tajemství bylo prozrazeno a jeho vliv byl významně oslaben. Intrikánka Markéta (Bára Bočková) zemřela při porodu. Zákeřný Bouchner (Ladislav Hampl) skončil na pozici ředitele obchodního domu a společně s ním zmizela i sekretářka Praxlová (Gabriela Míčová). Známí hrdinové se tak mohou opět nadechnout a čelit novým výzvám doby společně.

Petr (Adam Vacula) musí po útěku Báry (Marta Dancingerová) najít sílu zapomenout. Energii do života mu dodává novorozený syn, na kterého zůstal sám.

Ireninu (Kristýna Ryška) drastickou léčbu homosexuality považují Kučerovi (Daniela Kolářová, Petr Kostka) za úspěšnou a její aféra s Alenou (Simona Lewandowska) je téměř zapomenuta. Znovu se tak otevírá otázka, který ze tří sourozenců jednou převezme otěže rodinného podniku.

Čerstvý vítr do Zlaté labutě přinese nová ředitelka, šarmantní Toni Adamová. Má zkušenosti ze zahraničí a v obchodním domě zavádí řadu zásadních změn. Ve skutečnosti to ale není hlavní důvod jejího působení v Labuti. „Toni by měla diváka lehce tahat za nos a nechat ho hádat, jestli je pozitivní, nebo negativní,“ prozrazuje o své postavě Šárka Krausová.

Sortiment obchodního domu se rozrůstá a v souvislosti s tím přichází další zajímavá postava –prodavačka Dita. Je to žena plná života, která se dá s každým ráda do řeči. Její ženská energie je odzbrojující a okouzlí nejednoho muže. Který z nich Ditě podlehne?

Závěrečná sezona přinese rozuzlení dramatických příběhů a diváci se dočkají zodpovězení všech zásadních otázek.

Zdroj: TV Nova