Tričko, které s vámi zažilo nejeden festival. Mikina, která s vámi poznávala cizí země. Nebo letní šaty, ve kterých jste poprvé okouzlila svého muže. Kousky oblečení, ke kterým máme silné pouto, najdeme v každé skříni. Mnozí z nás je však často nenosí, bojí se vytahaných vláken a vybledlých barev po vyprání. Díky novému Perwollu však můžeme tyto obavy hodit za hlavu.

Oblíbený prací prostředek Perwoll přichází na trh s vylepšeným složením. To zaručí, že už po deseti vypráních budou i často nošené oděvy vypadat jako nové! Díky tomu s nimi můžete zažívat další nezapomenutelné zážitky. „Perwoll je známý tím, že už několik let pečuje o naše oblečení. Slogan ‚Nové? Ne, vyprané v Perwollu!‘ zná snad každý. Vylepšené složení ale posouvá toto heslo na vyšší úroveň. Po vyprání jsou totiž textilní vlákna – a to i ty poškozená – obnovená a barvy oživené. To znamená, že naše oblíbené kousky mají delší životnost, a dokonce i často nošené oblečení může vypadat zase jako nové,“ vysvětluje Michal Tomšů, brand manažer pro značku Perwoll.

Nejde však jen o oblečení, se kterým nás pojí nezapomenutelné vzpomínky. Také nové kousky si zaslouží tu nejlepší péči. Pro oblečení z druhé ruky to platí dvojnásob. Jen tak nám může dělat radost po dlouhá léta. To však nemusí nutně vyžadovat velké úsilí a čas. Použitím vhodného pracího prostředku je o vlákna postaráno i při praní v pračce. Perwoll, který obsahuje více než 94 procent biologicky odbouratelných látek, zajišťuje pro naše oblečení vyrobené z přírodních i syntetických materiálů právě tu nejlepší možnou péči.

„V průměru nosíme jeden kousek oblečení pouze 7×! A navíc neuvěřitelných 60 procent veškerého textilu a oděvů vyrobených každý rok skončí v drtiči nebo ve spalovně. Tyto informace můžou být občas, jako ostatně celý módní průmysl, destruktivní. Rozhodla jsem se jít udržitelnější cestou, kdy společně s Perwollem můžu inspirovat ještě více lidí k udržitelné spotřebě. To znamená méně kousků ve skříni, které jsou ale kvalitní, mají nadčasový design a jsou vzájemně kombinovatelné. Přesně to je dlouhodobě udržitelný způsob. Správnou péčí nám může oblečení dělat radost dlouho. Těžit z toho bude nejen naše planeta, ale především my,“ říká skotská stylistka Victoria Lee (@sustainable.stylist), která je tváří nového Perwollu.

Nový prací prostředek Perwoll se svou unikátní recepturou obstál v laboratoři i v produktových testech na výbornou a prokázal tak svou účinnost. Už po deseti praních byl viditelný efekt před a po. „Jsme velmi hrdí na vylepšený Perwoll. Naše nové enzymové složení nabízí optimalizovanou obnovu vláken, odstraňuje šedý film a zbytky nečistot a zajišťuje vynikající vůni. Jsem přesvědčen o tom, že Perwoll je výjimečný prací prostředek, který tyto tři vlastnosti spojuje v jednom produktu,“ dodává brand manažer.

Perwoll Renew black malý
Perwoll Renew Colour malý

Nový prací prostředek Perwoll 20 pracích dávek je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 349,90 Kč.