Pro děti
Populární výstava Fenomén IGRÁČEK se představí v Bělé pod Bezdězem PDF Tisk Email
Pátek, 11 Červen 2021 20:14

Hynek Berka a Disman sml 2
Městská kulturní zařízení v Bělé pod Bezdězem stejně jako mnoho dalších muzejních a kulturních subjektů České republiky otevřela v květnu po dlouhých sedmi měsících své prostory veřejnosti. Jednu z prvních připravovaných expozic, která nese název Fenomén IGRÁČEK, mohou návštěvníci shlédnout ve výstavním sále MKZ v Bělé na Masarykově náměstí od 9. června do 30. srpna letošního roku. V prostorách výstavy bude pro zájemce připraveno mnoho historických a moderních podob známé osmicentimetrové postavičky.

Aktualizováno Pátek, 18 Červen 2021 07:09
Celý článek...
 
Tvůrci Černobylu na kolečkách otevřeli Lasergame Arénu v Říčanech PDF Tisk Email
Pondělí, 07 Červen 2021 19:07

alt

Tvůrci filmu Camino na kolečkách, ve kterém se vydali spolu s vozíčkářem s roztroušenou sklerózou, pěšky 640km Španělskem, se chystají na novou expedici – tentokrát do Černobylu. Tisková konference se konala ve zbrusu nové laser game aréně v Říčanech, kterou tvůrci filmu v rámci akce otevřeli.

Celý článek...
 
Struny dětem v červnu rozehrají zahradu Villy Pellé s Pišliky, pestrobarevnou hudbou a svatojánskými příběhy PDF Tisk Email
Čtvrtek, 03 Červen 2021 05:50
Sláva!!! Po dvou březnech, kdy měl navrch COVID, který zavřel brány divadel, na prahu léta se Struny dětem konečně vrací, tentokrát jako open air v krásném prostředí zahrady bubenečské Villy Pellé. 20. června zvou Struny dětem na rodinnou slavnost, na které se děti i rodiče setkají s neposednými Pišliky v podání herce Ivana Trojana, spoluautorky projektu, vynikající hudebnice, skladatelky a klavíristky Beaty Hlavenkové a jejích vynikajících spoluhráčů Gabriely Vermelho, Milana Caise, Petra Ostrouchova a dalších.
Aktualizováno Neděle, 06 Červen 2021 08:05
Celý článek...
 
Pampers a UNICEF společně zachránili už 1 milion novorozenců PDF Tisk Email
Čtvrtek, 27 Květen 2021 07:53

Partnerství Pampers a UNICEF ochránilo za 15 let své existence přibližně milion novorozených dětí po celém světě před mateřským a novorozeneckým tetanem (MNT). MNT je jedním ze zbytečných a jednoduše vyhnutelných smrtelných onemocnění, kterému lze úspěšně předcházet imunizací pomocí očkování a dodržováním hygienických postupů při porodu. 

Aktualizováno Čtvrtek, 27 Květen 2021 07:38
Celý článek...
 
Výstava pohádek Boženy Němcové v Kotvě vyvolává nostalgické vzpomínky PDF Tisk Email
Pondělí, 24 Květen 2021 17:07

Čtvrté patro OD Kotva se proměnilo na Svět pohádek Boženy Němcové. Tak se totiž jmenuje výstava, která oslavuje pohádky od nejznámější české spisovatelky, které Češi milují. Díky výstavě mohou návštěvníci vstoupit do pohádek jako jsou Byl jednou jeden král, Tři oříšky pro Popelku nebo S čerty nejsou žerty a dalších. Otevření v Kotvě uvedla půvabná moderátorka Barbora Guzdková, která vyzpovídala Tatianu Dykovou, Pavla Trávníčka, Martu Jandovou a Ivanu Jirešovou.

Aktualizováno Pondělí, 24 Květen 2021 17:21
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 43

Reklama

Banner