V pondělí na slavnostní premiéře v Cinema City Chodov uvedl kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Souček dokument o postupu fotbalistů na Euro. Na zeleném koberci se objevil nejen kapitán Tomáš Souček, ale dorazili i reprezentanti Tomáš Holeš, brankář Jindřich Staně, byla zde vidět řada dalších fotbalových osobností, který si tento emotivní dokument společně užili.

Filmový dokument Hrdí lvi: Postup mapuje cestu české fotbalové reprezentace kvalifikačním rokem 2023. Ten přinesl hlavně vítězství a radost z postupu, ale i těžké okamžiky a nečekané zvraty. Jak to při klíčových okamžicích vypadalo v zákulisí a v hráčské kabině? Jak důležité chvíle prožíval tým mimo zraky veřejnosti?

Připomeňte si úspěšnou cestu na šampionát! Fotbalový příběh začíná zápasem v Praze, vrcholí utkáním v Olomouci o všechno a slibuje pokračování v přímém přenosu v létě na šampionátu.

HRDI LVI

Jedinečné záběry zprostředkují zážitek a emoce z výher či proher nejen očima diváků, ale i z pohledu hráčů a celého týmu.

Hrdí lvi: Postup
ČR – 2024
Délka: 61 min.                                                                      
Žánr: sportovní dokument
Režie: Petr Šedivý, Tomáš Kalous
Scénář: Petr Šedivý
Kamera a střih: Tomáš Kalous
V kinech od: 28. května 2024

Fotbalový příběh začíná zápasem v Praze, vrcholí utkáním v Olomouci o všechno a slibuje pokračování v přímém přenosu v létě na šampionátu. Jedinečné záběry zprostředkují zážitek a emoce z výher či proher nejen očima diváků, ale i z pohledu hráčů a celého týmu. Nechybí ani kauza z Olomouce, kde byli vyřazeni stěžejní hráči z reprezentace. Film je opravdu velmi svěže a akčně natočen a rozhodně se nejedná o film určený pouze pro fotbalové fanoušky, užijí si ho určitě i ženy a celé rodiny.

Zdroj: Bontonfilm