oyo si v polovině března platilo již více než 800 000 uživatelů v České republice a na Slovensku! Nejsilnější lokální streamovací služba je postavená na kvalitním místním obsahu, původní tvorbě pod značkou Voyo Originál, největší nabídce českých a slovenských filmů a známých a silných příbězích od těch nejlepších tvůrců. Významnou součástí jsou také reality show. Nejen to ale stojí za úspěchem Voyo, které za tři roky narostlo téměř čtrnáctkrát.

„Vnímám jako obrovský úspěch, že Voyo za pouhé tři roky od restartu překonalo hranici osm set tisíc předplatných v jeden okamžik. Voyo je tak nejsilnější lokální streamovací služba a už se s přehledem může na našem trhu poměřovat i s nejsilnějšími globálními hráči. Velmi rychle překonáváme dílčí cíle a blížíme se k tomu hlavnímu – jeden milion předplatitelů do konce roku 2025,“ shrnuje generální ředitel Daniel Grunt a pokračuje: „Velký dík patří nejen všem, kteří stojí za úspěchem Voyo, ale především i našim uživatelům, kteří s námi tráví v průměru téměř 15 hodin týdně.“

„Osm set tisíc předplatitelů je velký milník a krásné kulaté číslo. Věřím, že na Voyo kromě skvělého a unikátního obsahu oceňují diváci i spolehlivost a příjemné uživatelské prostředí, na jehož vylepšování neustále pracujeme.  Právě tato kombinace faktorů nás posunula dopředu a za poslední rok jsme zaznamenali přes 603 milionů milionů videoviews*,“ doplňuje Lucie Oravčíková, Digital Director CZ/SK.

Klíčovým pilířem nabídky Voyo je lokální obsah představovaný nejen českými filmy a seriály, ale také původními formáty pod značkou Voyo Originál. Historicky první minisérií z dílny Voyo Originál byl Případ Roubal režisérky Terezy Kopáčové. Ten vzápětí získal hned dvě nominace na Českého lva. Následovaly jej neméně úspěšné série Guru, komediální Národní házená, veleúspěšná IvetaJitřní zářeGumy nebo Král Šumavy: Fantom temného kraje, který minulý rok získal nominaci na Českého lvaV letošním roce proměnila nominaci Matematika zločinu a skleněnou sošku si z prestižního udílení odnesla v kategorii nejlepší televizní film nebo minisérie. Zatím posledním Voyo Originálem je kriminální série Metoda Markovič: Hojer, jež získala mezinárodní ocenění na Festivalu Serial Killer a sklízí velký ohlas nejen u diváků, ale i u odborné veřejnosti. Fanoušci kvalitních detektivek se mohou těšit na další sérii s legendárním vyšetřovatelem Jiřím Markovičem, který se vrátí s případem dopadení tzv. spartakiádního vraha Straky.

„Stále rostoucí počet předplatitelů na Voyo je pro nás důkazem, že sázka na prémiový lokální obsah je tou správnou cestou. Velmi nás těší, že diváci a předplatitelé oceňují neustále rostoucí kvalitní programovou nabídku. Jsme za to velmi vděční, a zároveň je to pro nás velkým závazkem nepolevit z našich ambiciózních cílů stále vytvářet ten nejlepší obsah,” uvedla Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova.

Již v květnu bude mít premiéru dlouho očekávaná třetí řada minisérie Iveta z produkce Voyo Originál. Dále pak se ještě letos na Voyo objeví pokračování Krále Šumavy režiséra Davida Ondříčka. Mimo Voyo Originály a širokou nabídku filmů a seriálů nejen z Česka a Slovenska, ale i ze zahraniční produkce, mají předplatitelé na Voyo k dispozici také živá vysílání kanálů TV Nova a TV Markíza. Diváci zde naleznou přes 800 českých filmů, což je největší nabídka na trhu, dále pak přes 2 000 titulů a přes 17 tisíc hodin zábavy.

* Měřená délka zhlédnutích videí: 10 s; měřené období: 17.3.2023 – 17.3.2024; zdroj: Voyo