Vybrat dětskou obuv je docela výzva. Vyplatí se vsadit na modely, které se přizpůsobí potřebám těch nejmenších a zajistí jejich pohodlí při všech aktivitách po celý den.

V nejnovější kolekci CCC najdete mimo jiné různé modely od značek adidas, Puma, Champion, Sprandi nebo Vans. Široká nabídka pro novou sezónu, sestavená s ohledem na nejmladší zákazníky CCC, vaše dítě jistě osloví a vás potěší atraktivní ceny.

Od nejútlejšího věku jsou tenisky základem každého stylingu. Osvědčí se jak při fyzické aktivitě, tak při každodenním nošení. Děti v nich tráví spoustu času, proto je důležité, aby nejen odpovídaly nejnovějším trendům, ale byly také pohodlné. S ohledem na tyto aspekty si prohlédněte nabídku značky Sprandi. Přináší třeba tenisky v retro stylu. Modely v odstínech červené a námořnické modři se zapínají na suchý zip, takže je snadno nazujete před odchodem z domu. Nechybí ani kousky kultovních sportovních značek: adidas, Champion, Puma nebo Vans.

Zajímavou volbou bude také obuv s postavičkami nebo motivy, inspirovanými kultovními kreslenými filmy. V nové sezóně jsou v kurzu hrdinové z filmu Tlapková patrola. Marshall a jeho přátelé se však neobjevují pouze na obuvi. Vaše ratolest může své boty sladit třeba s batohem, do kterého si uloží všechny své poklady, nebo s kufrem na větší dobrodružství. Tyto modely vynikají jedinečným designem a skvělými cenami. V nejnovější kolekci CCC si na své přijdou i fanoušci Disney. Dětské outfity skvěle doplní barevné tenisky s Mickey Mousem nebo boty inspirované Spidermanem, které osloví především chlapce.

Pro teplejší dny jsou ideální modely ve světlejších barvách. Malí trendsetteři a trendsetterky jistě ocení návrhy od značky Lasocki. Kromě sportovní obuvi kolekce zahrnuje semišové mokasíny pro chlapce a kožené pantofle pro dívky.

Móda „mini me“, tedy stejné oblečení a doplňky pro rodiče i dítě, je stále na scéně. Výběr tenisek v souladu s tímto trendem najdete například u značky Beverly Hills Polo Club. Všechny designy jsou v tlumených barvách, díky nimž snadno vytvoříte sportovně elegantní vzhled.