Začínají se vám tvořit drobné mimické vrásky? Pokud je chcete eliminovat, zkuste přípravky, které obsahují jedinečné vyživující látky z moře. Kosmetická značka Thermes Marins de Saint Malo je perfektním řešením pro pleť, která potřebuje ušlechtilé ingredience získávané z přírody a s respektem k ní.

Vzácné mořské aktivní ingredience jsou pečlivě vybírány v Bretani, které ve spojení s rostlinnými výtažky zajišťují účinnost řady péče o pleť od Thermes Marins de Saint Malo. Výběrem ušlechtilých ingrediencí, které jsou zdravé pro pokožku a šetrné k životnímu prostředí, respektují lidi i přírodu.

Roky vědeckého výzkumu mořského prostředí vedly k objevu aktivní složky, extraktu z ústřic, s prokázanými vlastnostmi proti stárnutí. Tato mezinárodní inovace je základem řady Global Anti-Aging. V produktech jsou obsaženy účinné látky, které prošly přísným výběrem, a čistě přírodní složky z mořských a rostlinných zdrojů v optimálních koncentracích, které mají viditelnou i prokazatelnou účinnost.

Podtrženo sečteno – přírodní kosmetika Thermes Marins de Saint Malo se může pochlubit skvělými výsledky na poli anti-age. Je zdravá, inovativní a spoléhá se na několikaletý výzkum, a tak nabízí účinnou reakci na stárnutí pokožky díky jedinečným aktivním složkám z moře, které se dosud nikdy v kosmetice nepoužívaly.

Zamilujte se do jedinečné vůně i nepřehlédnutelné účinnosti každého z přípravků.

Naše tipy, které musíte vyzkoušet:
Tonizační pleťová voda s řasami a malachitem, Thermes Marins de Saint Malo, 809 Kč (200 ml – 6,07 fl.oz)
Tonizační pleťová voda (bez alkoholu) je ideální pro dokonalé odlíčení a osvěžení pleti v jediném kroku. Díky komplexu řas (Microalgae a Fucus Spiralis) a extraktu z malachitu (zelený přírodní kámen) je pleť čistší a zářivější!

Čisticí gel na obličej a oči Thermes Marins de Saint Malo, 455 Kč (150 ml – 5,07 fl.oz)
Svěží čisticí gel je speciálně přizpůsoben k šetrnému odstranění make-upu z obličeje a očí. Výtažek z mořského fenyklu a voda s modrou chrpou zklidňují pokožku.

Náplast na oční kontury, Thermes Marins de Saint Malo, 349 Kč (1 pár)
Díky patentované účinné látce Actiflow® redukuje otoky, tmavé kruhy a dlouhodobě hydratuje pleť.

Zdroj: cosmetics-thermesmarins.cz