V dubnu to vypukne! Devět mnohdy hodně vyostřených zápasů, boj, pot, krev, zábava. Po zrušeném prosincovém galavečeru RED FACE 3 se nyní chystá nový, ještě zajímavější a velkolepější. Co všechno bude 6. dubna 2024 k vidění v UNYP ARENĚ ve Vysočanech se nyní odhalilo na tiskové konferenci v klubu FU Club & Lounge. Na hlavní zápas přijede i hvězda z Francie.

Už teď je jasné, že se diváci mají na co těšit. Devět domluvených zápasů a čtyři další, které jsou v jednání. Organizátoři se tentokrát chystají připravit nejedno překvapení. Na řadu přijdou i osobní souboje, kdy si soupeři mezi sebou budu vyřizovat účty. O to větší to bude boj.

Boxera Iva Osovského vyzval k zápasu v telefonní budce Hynek z Ostravy, jediný zastánce Pavla Novotného, se kterým měl Osovský soupeřit, než starosta Řeporyjí ze zápasu odstoupil. „Ty furt trváš na telefonní budce a já musím zopakovat, že v Praze už jsou mobilní sítě, když tak ti nějakou doporučím,” pustil se do něj Ivo. „Dáme si každý po jedné ráně, kdo zůstane stát, vyhrál. A hotovo,” odvětil mu Hynek. Zatímco Osovského váha je 88 kg, Hynek váží 97 kg. „Dohodněme se na 90. Já si dám dvakrát vepřo knedlo zelo a ty ho tak dvěstěkrát vynecháš,”smál se Ivo. Nakonec vyzvali diváky, aby rozhodli, v jakém zápase se utkají. 

V několika zápasech se proti sobě postaví i ženy, které představil boxer a bývalý pornoherec Robert Rosenberg. Dvě jednadvacetileté hvězdy z OnlyFans si to rozdají v odlehčené disciplíně, v plácání po zadku. „Bývaly jsme kamarádky, ale teď už tomu tak není. Vyspala se s mým bývalým přítelem v době, kdy jsme spolu ještě byli,”komentovala to jedna z nich. Nemůžou si přijít na jméno, o to drsnější to mezi nimi bude. 

Ženy uvidíme i v zápase MMA. Proti sobě se postaví Martina Sedláčková a Karolína Hrbková, která na tiskovou konferenci nedorazila. „Zahrabu ji do hrobu, protože jestli si vymýšlí autonehodu, tak to ne,” prohlásila rázně Martina, která se věnovala různým bojovým sportům, aktuálně trénuje box. „Vzkázala bych Karol, ať si nemyslí, že jsou svaly všechno, protože já ji v kleci vypráším,” dodala rozhodně.

V dalším ženském zápasu stanou proti sobě Sára z Prahy a Týna z Tachova. Obě trénují MMA krátce, neznají se, nikdy se neviděly. „Pojedeme normálně MMA – lokty, kolena, malý rukavice,” prozradila Sára. 

Další zápas bude ryze mužský, půjde o 3 vs. 2. Proti sobě se postaví dva týmy v podobné váhové kategorii. První z nich tvoří Václav Dittrich a Patrik Gábor, kteří mají dohromady 206 kilo, druhý tým potom Martin Taišl, Tomáš Taišl a Sebastien Ham, dohromady s 223 kily. Oba týmy se do sebe slovně pustili už na tiskovce a tak se už teď dá předpokládat, že se bude na co dívat. 

Velký osobní spor přijdou řešit „zabiják” Petr Kunštár, stálice MMA zápasů, proti kterému se postaví Jan Kulas. „O mě se holky perou, jsem slavná osobnost, celebrita. A hlavně v kleci si to s tebou třeba i rozdám kvůli Adélce,” řekl Petr ostře soupeři. Po posledním zápase měl totiž aféru na záchodcích s Shopaholic Adel, dnes již bývalou Kulasovou přítelkyní. „Já za to nemůžu. Ona to chtěla, znásilnila mě. Ne já ji, ale ona mě,” sdělil po tom na Instagramu. „Já Adélku miluju a Adélce dej pokoj,” osočil se na soupeře. „Dám jí pokoj, až tě zabiju v té kleci,” reagoval Kulas. 

V dalším zápasu půjde do boje bizarní dvojice, chladnokrevný bojovník Tong Po a výbušný artista Václav Kršek. Dvojice, která je nejrozdílnější v bojovém stylu, se spolu utká v boxu. „Zničím tě hned v prvním kole,” vyhrožoval Kršek. „Trénuju u mě doma, v cirkuse. A jako klauna tě zmrskám,” rozčiloval se. 

Hlavním MMA zápasem večera a soupeřem pro Freescoota bude celebrita internetu, francouzská hvězda Jean-Claude Mémort. „Již nejsem spolumajitel Red Face, ale slíbil jsem, že si ještě dám jeden zápas. Jean-Clauda našli a on si vybral mě,” prohlásil Freescoot, který po rozchodu s přítelkyní zhubl deset kilo a změnil image – oholil si vlasy. Zápas pro něj bude nová, vítaná výzva. S Mémortem to nebude mít snadné, už na tiskovku si přinesl boxovací balon s jeho fotkou a nemilosrdně ho mlátil do zátylku. 

Vstupenky na dubnový galavečer RED FACE, u kterého musíte být, jsou již v prodeji zde.