Zdraví & Krása
Podpořme silné a krásné ženy v jejich boji proti onkologickému onemocnění PDF Tisk Email
Neděle, 12 Červenec 2020 11:04

vizual Silna a krasna

Vlasy jsou klenotem každé ženy – hýčkáme si je, dopřáváme jim prvotřídní péči a pečlivě se o ně staráme. Co když ale do života vstoupí vážná nemoc a v důsledku její léčby přijde žena o svoje kadeře? Jedná se o další psychickou zátěž, které musí žena během onemocnění čelit. Těmto ženám teď může pomoci úplně každý. Značka Pantene totiž spustila už třetí ročník projektu Silná a krásná, který poběží v hypermarketech Globus od 9. července do 2. září.

Aktualizováno Neděle, 12 Červenec 2020 11:36
Celý článek...
 
Kam letos v létě na dovolenou? Na plastickou chirurgii! PDF Tisk Email
Úterý, 30 Červen 2020 16:27

Tým operatérů kliniky ESThÉ MUDr. Karel Urban doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D MUDr. Veronika Hromádková a MUDr. Libor Kment

Pravděpodobně ničí dovolená nebude letos vypadat tak, jak si dotyčný ještě na začátku roku plánoval. Měla jste odjet s rodinou na pohádkovou dovolenou do pětihvězdičkového hotelu na pláži? Připravila jste si s přítelem trasu po tajemných vřesovištích ve Skotsku? Chtěla jste ochutnat zmrzlinu v každé zmrzlinárně v Římě? Změna plánu. Dovolená tak maximálně u Máchova jezera, nebo riskovat cestu do Chorvatska a na několik desítek hodin se zaseknout v koloně na dálnici plné Čechů se stejnou vidinou jako vy. Napadlo vás dát si letos pohov a peníze ušetřené na dovolenou investovat do prsních implantátů? Máme pro vás pár důvodů, proč je to geniální nápad.

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Červenec 2020 07:20
Celý článek...
 
Odstartováno hlasování Batist Nej sestřičky PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Červen 2020 06:17

„Poděkování za práci sestřičkám a nelékařským zdravotnickým pracovníkům dostalo letos kvůli pandemii koronaviru nový význam. Všichni ještě víc vidíme, jak důležitou práci vykonávají,“ říká Tomáš Mertlík.

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Červenec 2020 12:47
Celý článek...
 
Oční choroba VPMD postihuje 15% seniorů, příznaky v počátcích nevnímáme PDF Tisk Email
Pondělí, 01 Červen 2020 06:57

alt

Věkem podmíněná makulární degenerace (VPMD) je onemocnění centrální části sítnice (vnitřní nervová vrstva oka) a je nejčastější příčinou závažné ztráty zraku u starších lidí. Vyskytuje se ve dvou formách, suchá a vlhká. Vlhká forma je charakteristická prorůstáním cév pod sítnicí a do samotné sítnice. Tyto novotvořené cévy potom propouští tekutinu a případně i krev do zadní části oka. Hromaděním této tekutiny vzniká na sítnici otok, který způsobuje postupné zhoršení centrálního vidění.

Aktualizováno Pondělí, 01 Červen 2020 07:10
Celý článek...
 
Roztroušená skleróza v historii a dnes PDF Tisk Email
Středa, 27 Květen 2020 16:29

RSsvetovyden

Roztroušená skleróza je chronické autoimunitní onemocnění, které zasahuje centrální nervovou soustavu a postihuje především mladší lidi. Přestože se jedná o nemoc nevyléčitelnou, medicína přichází se stále novými možnostmi léčby, které lidem s roztroušenou sklerózou umožňují žít kvalitní život. Zatímco v minulosti byla diagnóza roztroušené sklerózy velmi závažným sdělením a pro oddálení invalidity se dalo udělat jen velmi málo, v současnosti jsou lékaři schopni výrazně snížit aktivitu nemoci a zpomalit její progresi.

Aktualizováno Pátek, 29 Květen 2020 07:15
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 77

Reklama

Banner