Zdraví & Krása
Náklady na brýle musí uhradit zaměstnavatel. Rozhodnul o tom Soudní dvůr Evropské unie! PDF Tisk Email
Neděle, 01 Říjen 2023 08:03
Náklady na brýle musí uhradit zaměstnavatel. Rozhodnul o tom Soudní dvůr Evropské unie

Nosíte dioptrické brýle nebo kontaktní čočky při práci? Podle aktuálního rozhodnutí Soudního dvora EU v Lucemburku vám náklady na ně musí zaplatit zaměstnavatel. Nemusí přitom jít pouze o brýle, které používáte pouze v práci.

Aktualizováno Neděle, 01 Říjen 2023 21:01
Celý článek...
 
Blíží se sezóna infekcí. Na které typy onemocnění jsou vhodná antibiotika a na jaké naopak nefungují? PDF Tisk Email
Sobota, 30 Září 2023 09:41

alt

Antibiotika jsou léky, díky nimž se zásadně změnila léčba infekčních nemocí. Mezi jejich běžné příčiny patří bakterie nebo viry. Zjednodušeně řečeno antibiotika má smysl indikovat v případě infekce bakteriálního původu, což rozhodně není chřipka nebo běžná nemoc z nachlazení, kterou si zkrátka musíme jen „vyležet“ bez antibiotik.

Aktualizováno Neděle, 01 Říjen 2023 20:26
Celý článek...
 
Cílem Esthé je, aby byli pacienti šťastnější PDF Tisk Email
Čtvrtek, 28 Září 2023 18:49

predklinikouestetehaj

Klinika plastické chirurgie Esthé patří v České republice ke špičkám ve svém oboru, a protože chce i nadále udávat směr, nadělila si proměnu. Osmi podlažní budova kliniky v Praze Na Příkopě prošla během 2 měsíců kompletní rekonstrukcí. Vznikly tak ještě příjemnější prostory od recepce, přes ambulance, sály až po samotné oddělení. Počátkem roku vstoupil do vedení společnosti doc. MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D., následovník doc. MUDr. Jana Měšťáka, CSc., který bude i nadále vedoucím lékařem kliniky.
Aktualizováno Sobota, 30 Září 2023 11:39
Celý článek...
 
Na Václavském náměstí byla slavnostně otevřena Konopná lékárna PDF Tisk Email
Úterý, 19 Září 2023 16:15

alt

Známá síť konopných lékáren dnes představila konopnou lékárnu na Václavském náměstí v novém kabátě. Hlavním mluvčím této slavnostní události byl MUDr. Rodion Schwarz, kterého doplnil primář psychiatrie MUDr. Pavel Trančík a MUDr. Kateřina Šušlíková, která vede konopnou poradnu. K regulaci konopí, k přístupu úředníků a politiků se vyjádřil Jiří Stabla, zakladatel značky Konopná lékárna. Odborníci představili pozitivní vliv CBD, a zároveň upozornili na negativní vliv HHC na lidský organismus, zejména u dětí. Do debaty se zapojili i pacienti, kteří se podělili o své zkušenosti a příběhy.

Aktualizováno Středa, 20 Září 2023 06:38
Celý článek...
 
Na finále Anděla mezi zdravotníky si Kateřina Brožová zavzpomínala na svoji Doktorku Kellerovou PDF Tisk Email
Čtvrtek, 31 Srpen 2023 06:17

alt

Herečka Kateřina Brožová se na finále projektu Anděl mezi zdravotníky 2023 představila jako zpěvačka. Na podiu náchodského divadla zazpívala píseň Lásko má, já stůňu, kterou má v repertoáru už několik let a až nyní měla možnost ji zdravotníkům zazpívat.

Aktualizováno Čtvrtek, 31 Srpen 2023 07:05
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 94

Reklama

Banner