Vyhrajte šetrné čisticí prostředky FROSCH oceněné titulem GREEN BRANDS PDF Tisk Email
Úterý, 23 Duben 2019 15:16

alt

Ekologické čisticí prostředky značky Frosch se pyšní oceněním GREEN BRANDS Česká republika. Titul, který byl u nás udělený poprvé, získala značka na základě důsledného auditu zaměřeného na šetrnost celého životního cyklu produktu s ohledem na zátěž pro životní prostředí, a také na použité suroviny, jejich využívání, proces výroby, distribuce, používání výrobků (včetně jejich likvidace) i na přidružené oblasti udržitelného rozvoje.

 

alt

Značka Frosch obdržela ocenění GREEN BRANDS Česká republika za prokazatelnou udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Ocenění udílí organizace GREEN BRANDS Česká republika na základě nezávislého, transparentního procesu, jehož součástí je také důkladný audit.

Hodnocen byl nejen dopad čisticích prostředků na životní prostředí, ale i celý výrobní a recyklační cyklus. V České republice byl titul GREEN BRANDS udělován zcela poprvé. V Německu a Rakousku obhájila značka Frosch titul již několikrát. Vyhodnocení provedl nezávislý vědecký institut udržitelnosti ALLPLAN sídlící ve Vídni a odborná porota GREEN BRANDS Česká republika, která je nedílnou součástí jedinečného třístupňového řízení a garantem nezávislosti.

Odborná porota je tvořena významnými osobnostmi a kapacitami z vědní, sociální i mediální sféry, jakými jsou například pan Prof. RNDr. Bedřich Moldan, CSc., dr.h.c. z Centra pro otázky životního prostředí nebo Aleš Kuták z Komory obnovitelných zdrojů energie. Organizace GREEN BRANDS důsledně dbá nejen na šetrnost celého životního cyklu produktu s ohledem na zátěž pro životní prostředí jako použité suroviny, jejich využívaní, proces výroby, proces distribuce, používání výrobků a jejich likvidaci, ale i na přidružené oblasti udržitelného rozvoje. Ty jsou totiž podstatné pro celkové posouzení šetrnosti značky k životnímu prostředí. Tedy, zda firma podniká aktivity v oblasti společenské odpovědnosti firem neboli CSR, či aktivity podporující vztahy spotřebitelů i zaměstnanců k životnímu prostředí.

alt

Frosch je již 30 let průkopnickou značkou v ekologii a jeho prioritou není jen následovat zaběhnuté trendy, ale vyvinout a zavést na poli ekologie nové standardy a postupy. V celé své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujících prostředků šetrných k životnímu prostředí a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Ekologické výrobky jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně šetrnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele.

 

Soutěž o 5 balíčků čisticích prostředků Frosch. Chcete vyhrát? Potom správně odpovězte ns otázku a buďte ve správném pořadí.

Vyjmenujte alespoň tři certifikáty, které značka FROSCH získala.

Odpovědi posílejte na emailovou adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript do 21.května 2019 s uvedením vaší odpovědi a emailové adresy.

Do předmětu emailu nezapomeňte uvést "FROSCH".

Vyhrává 100, 200, 300., 400. a 500. správná odpověď.

Výherci budou informováni emailem.

Nápovědu naleznete na: www.frosch-eko.cz

Aktualizováno Sobota, 27 Duben 2019 08:00
 

Reklama

Banner