Soutěže
Vyhrajte balíček ANNA BRANDEJS pro krásnou postavu PDF Tisk Email
Úterý, 21 Listopad 2023 15:52

alt

Hubnutí se ne vždy daří, a to dokonce i při dodržování zásad zdravého stravování a pravidelném cvičení. Není proto od věci si vypomoci. Ideálním spojencem vašeho snažení bude Be Slim ANNA BRANDEJS a ANNA BRANDEJS Slim 3v1, doplněk stravy ve formě prášku a tabletek, které vám napomůžou cítit se sytější a zároveň být každým dnem štíhlejší.

Aktualizováno Středa, 29 Listopad 2023 16:37
Celý článek...
 
Soutěž: Žhavá novinka s vůní ohně PDF Tisk Email
Neděle, 23 Duben 2023 08:17

alt

Grilování je jednou z nejoblíbenějších letních činností. Je to příležitost k setkání s přáteli nebo rodinou, samozřejmostí je skvělé jídlo a pití a také typická vůně a chuť kouře. „Kouřová příchuť a vůně je oblíbená po celém světě, napříč všemi kulturami. Hořením dřeva vzniká typické kouřové aroma, které si náš mozek spojuje se vzpomínkami našich předků. Vaření na ohni totiž bylo pro vývoj lidstva klíčové. Tepelně upravené jídlo pomohlo našemu trávení, které trvalo kratší dobu.

Aktualizováno Neděle, 23 Duben 2023 18:25
Celý článek...
 
Kdo maže, ten jede! Pryč jsou doby, kdy se chlap styděl i za deodorant PDF Tisk Email
Pátek, 31 Březen 2023 11:04

Zdroj: Repro YT Angry Beards

I když muži (nebo většina z nich) těžko dosáhnou mety údržby zevnějšku u žen, jejich zájem o „sebepéči“ jasně stoupl. A my dodáváme – díky Bohu za to! I pořádný dřevorubec může vonět, nemít ruce jako struhadla a k tomu si dopřát i (…pssst) intimní partie v komfortu. A nejen to všechno sdružuje pánská progresivní značka Angry Beards. Takže jsme se s nimi podívali na zajímavé tipy, které ocení každý, kdo má kule!

Aktualizováno Sobota, 01 Duben 2023 17:30
Celý článek...
 
Nepropásněte soutěž o balíčky s cereálními tyčinkami FIT PDF Tisk Email
Úterý, 07 Březen 2023 07:04

alt

Jaro už je skoro na spadnutí a všichni se těšíme na dlouhé dny a krásné počasí. Také jste v zimě trochu polevili ze zdravého životního stylu a teď vše doháníte? Nezoufejte, určitě to zvládnete a brzy budete zase fit. Nezapomínejte, že aktivní pohyb je třeba podpořit vyváženou stravou. Zakazovat si nemusíte ani mlsání, skvělou svačinkou jsou třeba české cereální tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Aktualizováno Pondělí, 13 Březen 2023 20:17
Celý článek...
 
Soutěž:Paštika na běžky či zimní výlet? Pokračujeme v tradici starých Římanů PDF Tisk Email
Středa, 22 Únor 2023 11:28

Paštiky jsou součástí našeho života. V dětství jsme je dostávali ke svačině nebo k večeři a neodoláme jim ani jako dospělí. Je jasné proč. Chuť, která nás vždy vtáhne zpět do dětských let. Při zimních výletech na běžkách nebo pěších túrách stačí prostě odtrhnout víčko a mazat, nebo rovnou nabrat kusem rohlíku. Paštiky ale mají i zajímavou historii.

Aktualizováno Čtvrtek, 23 Únor 2023 08:30
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 70

Reklama

Banner