Koncert Lollipopz již tuto sobotu v Aquapalace Praha PDF Tisk Email
Sobota, 06 Srpen 2022 07:55

AquapalacePrahaLollipopz

Vyrazte s dětmi na pestrobarevný koncert a užijte si den plné zábavy v Aquapalace Praha. Naplánujte si na první srpnový víkend společnou rodinnou akci a vydejte se do největšího aquaparku ve střední Evropě. Již v sobotu 6. srpna se uskuteční koncert populární dívčí kapely Lollipopz v Aquapalace Praha. Překvapte děti perfektním zážitkem a užijte si společně skvělé odpoledne.

Připravte si pro celou rodinu překvapení v podobě návštěvy aquaparku v Čestlicích a užijte si odpoledne plné zábavy, adrenalinu a relaxu. Zažijte jízdu na nejdelším tobogánu, pravé mořské vlnobití či virtuální prožitek v tobogánu MAGIC TUBE. K odpočinku poslouží venkovní POOL BAR, kde servírují drinky přímo do bazénu. Pokud si při svém pobytu v Aquapalace Praha budete chtít dopřát i řádnou dávku adrenalinu, vyzkoušejte nejdelší Divokou řeku v České republice. Celkově měří až rekordních 250 metrů!

qaquqmapalace2
NÁŠ TIP: Koncert Lollipopz a Meet and Greet
Slavné dívčí quatro – Laura, Ela, Nikki a Pája, vystoupí již v tuto sobotu 6. srpna od 13 hodin v nejnavštěvovanějším aquaparku v České republice. Jejich vystoupení si zamilovaly tisíce dětí, to nejen díky hravým melodiím, tanečkům a písničkám, ale i pestrobarevným kostýmům a parukám.

AquapalacePrahllipopz
Koncert je zdarma v rámci vstupného do Vodního světa. Návštěvníci si tak mohou naplno užít hudební vystoupení při dovádění na tobogánech či ve vodě. Velcí obdivovatelé a dvorní fanoušci mají navíc možnost koupit si vstupenku Meet & Greet, která zahrnuje osobní setkání, autogramiádu a společné focení v natáčecím studiu Lollymánie.

Aktualizováno Pondělí, 08 Srpen 2022 20:57
 

Reklama

Banner