V pražském klubu Duplex proběhla hvězdná VIP Rooftop party PDF Tisk Email
Sobota, 23 Červenec 2022 08:56
Ukončením třetího semifinálového kola známe již devět jmen finalistek Miss České republiky 2022. Program celého semifinále se nesl opět v duchu podpory projektu Počítače dětem, prezentace dívek v šatech, promenády v plavkách a ukázky volných disciplín. Status finalistka Miss ČR putuje do měst Pardubice, Urbanov a Brno.  Finalistky byly veřejnosti představeny na exkluzivním večárku ve střešním baru v klubu DUPLEX s překrásným výhledem na Václavské Náměstí.
 

Třetí semifinálové kolo národní soutěže krásy Miss České republiky představilo desítku semifinalistek. První semifinálový den se uskutečnil v pražském klubu Duplex na Václavském náměstí· a to při příležitosti úspěšného zařazení klubu Duplex na 62. místo nejlepších klubů na světě. Zde byly semifinalistky poprvé představeny veřejnosti.

Tři postupující dívky doplnily finálovou devítku, kterou za 14 dní v rámci posledního semifinálového kola doplní poslední tři slečny a budeme tak znát TOP 12 letošního ročníku.

Postupující dívky čeká vždy v pondělí mediální den, kdy zavítají na obrazovky TV NOVA do pořadu Snídaně s Novou. Následně se zúčastní castingu do modelingové agentury Eskimo Bohemia Management a závěrem dne je čeká živý rozhovor ve Fajn rádiu.

Dívky o postup do finále zabojovaly módní přehlídkou, tanečním vystoupením, promenádou v plavkách značky CFBRAZIL a nechyběly ani volné disciplíny. Celým dnem se volně proplétal program Miss ČR s Fajn párty. Závěrem dne byla vyhlášena druhá trojice dívek, které se probojovaly do finále.

  1. místo: Pavlína Jágrová, 23 let, Pardubice
  2. místo: Martina Smejkalová, 20 let, Urbanov
  3. místo: Klára Porhajmová, 18 let, Brno

alt

Všechny semifinalistky dostaly hodnotné ceny od partnerů JSB Bijoux, JK3 Bijoux, Mironet nebo Brazil Keratin. Další ceny od partnerů budou získávat během roadshow v následujících měsících.

Jména aktuálních finalistek Miss České republiky 2022:

Natálie Kovářová, 21 let, Praha

Andrea Kaplanová, 18 let, Louny

Karolina Budka, 17 let, Praha

Natálie Kočařová, 20 let, Prostějov

Julie Hojdyszová, 22 let, Frýdek-Místek

Soňa Paldusová, 23 let, Ostrava

Pavlína Jágrová, 23 let, Pardubice

Martina Smejkalová, 20 let, Urbanov

Klára Porhajmová, 18 let, Brno

Další jména finalistek se dozvíme v sobotu dne 30. července 2022 v Aquapalace Praha (4. semifinálové kolo). Tímto dnem bude odstartována Missí roadshow, kterou dívky absolvují po celé ČR.

DupleXu - The Rooftop Venue

 Kde? Václavské náměstí

alt

Duplex si pro Vás připravil spoustu novinek, které velice mile překvapí. Pojďme si společně představit ty, které Vás čekají v nejbližších měsících. Nejzásadnější změnou je celkový koncept. V souvislosti s tím také měníme logo Duplexu, které má od nynějška podtitul The Rooftop Venue: Bar – Kitchen – Club a jeho dominantou je velké písmeno X.

Jak možná víte, v posledních měsících probíhala v Duplexu rekonstrukce 6. patra, kde byla v minulosti restaurace, bar a lounge. Tento koncept jsme se rozhodli pro Vás zachovat, ale hodit ho do nového kabátu. Zásadní změna je v interiéru, který dostal radikální facelift a nový design. Těšit se můžete na prostorný bar, který je dominantou 6. patra. Vylepšení se dostalo také prostorným terasám, na kterých se můžete těšit na nový designový nábytek. Váš oblíbený drink při západu slunce si tak můžete vychutnat v pohodlných křeslech či pohovkách.

alt

Náš jídelní lístek prodělal pod vedením Romana Vaňka, Tomáše Černého a Lukáše Havelky kompletní „makeover“. Téma nové kuchyně je „street food“ ze Silk Road. Jedná se o výběr malých jídel z Evropy i Asie, o která je nejlepší podělit se s přáteli. Ochutnáte však i vynikající hlavní chody, jako například náš speciální telecí burger s foie gras, na který se určitě budete vracet. Věříme, že příjemně překvapíme jak Vás tak Vaši peněženku skvělou chutí a opravdovou kvalitou našich pokrmů.

Rekonstrukce 6. patra se projevila také v designu 7. patra, ve kterém se nachází klub. Interiérové prvky z restaurace se tak objevují i v klubu, který posílí svou dramaturgii. V nadcházejících měsících si pro Vás produkční tým Duplexu připravil celou řadu hvězdných vystoupení světového formátu. Do konce roku to bude minimálně 5 velkých hvězd v rámci konceptu „Duplex presents“ a spousta dalších zahraničních hostů v rámci rezidentních klubových nocí. Celý rok vyvrcholí legendární oslavou příchodu nového roku v nejlepším klubu mezi nebem a zemí.

alt

Třešničkou na dortu bude pro všechny partypeople informace, že se Duplex dočká nového ozvučení. Ve spolupráci s Funktion One pro vás chystáme kompletní zvukovou instalaci ve všech prostorách Duplexu, která bude na špičkové úrovni. Duplex se tak stane showroomem značky Funktion One pro střední Evropu. Doplněn bude také světelný park.

Pokud se chcete jako první dozvědět, kdo vystoupí do konce roku v Duplexu, tak se zaregistrujte k odběru newsletterů na našem webu www.duplex.cz

Věříme, že Vás všechny novinky potěší a budete se k nám rádi vracet.

alt

Přišlo léto as ním přichází nejočekávanější období roku. Užijte si dobré počasí a řadu outdoorových večírků s přáteli, hudbou a bezkonkurenčními výhledy v klubu Duplex, který patří do elitní skupiny nejlepších světových klubů (www.finestclubs.com). V klubu pravidelně vystupují nejznámější světoví djs za podpory české djské špičky.

DUPLEX Prague | One of the most famous clubs in Prague

Zdroj: Duplex, Miss České republiky, Jaroslav Hauer, Ondřej Čapka, Jiří Šubrt

Aktualizováno Sobota, 23 Červenec 2022 10:34
 

Reklama

Banner