Kalendář plný krásných chlapů v kasinu Magic Planet Gold Chodov PDF Tisk Email
Neděle, 10 Říjen 2021 20:30

alt

22. ročník soutěže mužské krásy a sympatie Muž roku 2021 skončil slavnostním křtem kalendáře složeného s fotografií, které v luxusním resortu Chateau Šanov nafotil fotograf Jiří Herman ml.. V luxusním prostčedí kasina Magic Planet Gold Chodov proběhl jeho křest.

alt

Na podiu v kasinu Magic Planet Gold Chodov se znovu potkali téměř všichni finalisté a v čele s prezidentem soutěže Davidem NovotnýmMužem roku 2021 Lukášem Vyšehradem pokřtili limitovanou edici těchto kalendářů. K nim se přidali herci Jiří Krampol, Zuzana Bubílková, moderátorka Lenka Špillarová a moderátor večera Petr Rychlý a majitelé kasina Michal Lorenc a Mirek Vajdák.

Dva úspěšní Muži roku, ale jedli a pili o něco méně, než ostatní. Jsou totiž v přípravě na světovou soutěž, jejíž začátek se kvapem blíží. Do Dominikánské republiky odlétá na svou, o rok odloženou soutěž, Lukáš Veitl – držitel Prezidentské ceny Muž roku za rok 2020 a letošní držitel prezidentské ceny Viktor Agalteljan.

alt

Pro Lukáše Veitla je to obrovský úspěch, ke kterému se dopracoval svou pevnou vůlí a pracovitostí. Vždyť po automobilové havárii málem zůstal na invalidním vozíku. „Po absolutním vítězství v naturální kulturistice na Slovensku, jsem se nominoval na Mistroství Evropy, kde jsem chtěl hrdě reprezentovat naší zemi. Avšak do cesty mi 9. ledna 2019 vstoupila vážná dopravní autonehoda. Měl jsem poškozené bederní obratle a byl jsem na dlouhý půlrok odkázaný na lůžko. Byla to těžká doba, ale snažil jsem se z té bídy vytěžit maximum. Založil jsem si Instagram a rozhodl se motivovat lidi s podobným osudem a přesvědčit je, že ani tíživá situace nemusí nutně znamenat uzavření se do sebe a rezignovat na život. Po roce a půl rehabilitací a trénování jsem se pomalu dostával na původní fyzickou kondici, kterou jsem následně, na popud mých fanoušků na sociální síti, uplatnil v Muži roku,“ povyprávěl svůj příběh student Lukáš Veitl, který vyveze své instagramové fanoušky na světovou soutěž do Dominikánské republiky, kam v ten samý čas zamíří také Viktor Agateljan.

alt

Viktor se před nedávnem vrátil z Arménie, kde navštívil své příbuzné a kamarády. „Trénoval jsem i v Arménii, ale oni mají úplně jiný druh stravy, jedí hodně masa. Tak teď mám ještě pár dní na to, abych vyladil formu.“ O soutěži Muž roku díky Viktorovi vědí i tak daleko za hranicemi Čech. „Trošku se divili, protože box a modeling jim k sobě nepasoval. Ale já myslím, že to jde. Sledují mě na sociálních sítích a zahraniční podporu mám tak zajištěnou,“ smál se věčný optimista Viktor Agateljan, který si do kufru zabalí obleky, plavky a dobrou náladu.

Lenka Špillarová odtajnila po dvou letech vztahu svého nového přítele. Sámer Issa ukázal nové tanečnice a Michal David roztančil celé kasino Magic Planet Gold Chodov. Během večera vystoupil kouzelník Richard Nedvěd, zpěvák Jaroslav Parči a diváci shlédli módní přehlídku a po celou dobu byl dostatek pití a jídla. Na závěr proběhla bohatá tombola. Na party dorazila Aneta Christovová, Linda Finková, Jan Kopečný, Ondřej Bábor a řada dalších hostů.

alt

Prezident soutěže David Novotný si jen povzdechl: „Corona s těmito projekty hodně zamíchala. Nyní budou na světové soutěže odjíždět kluci ze dvou ročníků. Je s tím hodně papírování a zařizování. Ale to dáme. Kluci jsou připravení a doufám, že ve světové konkurenci obstojí. Všichni jim držíme palce,“ uvedl David Novotný a připomněl, že se mladí muži již nyní mohou registrovat na castingy do soutěže Muž roku 2022. Potřebné informace najdou zájemci na internetových stránkách www.muzroku.cz.

Zdroj a foto: Muž roku, Herminapress

Aktualizováno Pondělí, 11 Říjen 2021 07:00
 

Reklama

Banner