Na vánočním večírku Casina Magic Planet Vestec Gold byl pokřtěn kalendář Muž roku 2018 PDF Tisk Email
Sobota, 22 Prosinec 2018 19:26

alt

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest jejich kalendáře vydala celá řada hvězd. Mezi těmi, kteří si velkolepý vánoční večírek nenechali ujít byla Štěpánka Decastelo, Pavel Dytrt, Dominika Mesárošová, Michaela Nosková, Kateřina Průšová, Aneta Vignerová, Eva Feuereislová, Markéta Muzikářová,  Jana Bobošíková, Andrea Bezděková, Matyáš Hložek, Ondřej Bábor, Peter Pecha, Jan Kopečný, Dan Nekonečný, Josef Vágner, Radim Flander a Klára Davidová.

Celou akci bravurně moderoval Jakub Prachař. Nejzářivější a nejblyštivější osobností večera se nestal nikdo jiný než sám Daniel Nekonečný, který zde předvedl svou jedinečnou show. Daniel celý večer žluto-zlatě rozzářil, takže známému milovníkovi žen neodolala ani Aneta Vignerová, která ho vášnivě objímala. Dále zazpívala třeba Míša Nosková a zde tradičně Radim Flander. Samozřejmě proběhla i luxusní módní přehlídka. Na takové exkluzivní akci probíhal také velkorysý raut, kde nechyběly ani delikatesy jako sushi, různé mořské plody a ústřice.

Bývalá politička Jana Bobošíková se po delší době ukázala na akci ve společnosti médií, chystá se totiž po 14 letech o moderátorský comeback, tak se nechme překvapit o jaký projekt půjde. V současné době se věnuje podnikání a provozuje internetový obchod Profiskin.cz a sk, který dodal ceny do tomboly.

alt

Vítězové a finalisté celostátní soutěže mužské krásy Muž roku 2018 si po třech měsících od finále v Náchodě dali dostaveníčko v Casinu Magicplanet Gold Vestec, kde mimo jiné, pokřtili kalendář Muž roku 2018. Krásné umělecké fotografie zaujali přítomné a nejedna dáma či pán v něm ihned listovali.

Vítězové soutěže Muž roku 2018 se nyní připravují na svá světová klání. Kdo má světovou soutěž už za sebou, je stříbrný Muž roku Jakub Kochta. Před nedávnem se vrátil ze soutěže Mr. Supranational, která se konala v Polsku. Z více než stovky krasavců z celého světa se Jakub dostal do TOP 20, což je veliký úspěch.

„Prý se ještě nikomu z Čechů nepodařilo, ale já byl trošku zklamaný, chtěl jsem do TOP 10. Ale nyní, když se na to podívám s odstupem doby, jsem spokojený. Vynikající zážitky, získal jsem čtyři blízké kamarády, celkově soutěž hodnotím pozitivně. Konkurence byla velká, kluci byli na vysoké úrovni,“ shrnul do pár vět své dojmy Jakub Kochta a pokračoval: „Celá soutěž se nesla v duchu tance. A jelikož já jsem bývalý hokejista a nepovažuji se za tanečníka, byl to pro mne oříšek. Sice jsme tanec trénovali denně 6 až 8 hodin, což je velké porce, jižané mají tanec v krvi a byli v tanci nejlepší. A to byly právě ty bodíky, které mi chyběly do TOP 10. Soutěž ale kupodivu vyhrál bývalý fotbalista, na hokejistu jsem tam nenatrefil,“ smál se Jakub a nastínil další plány do budoucna. „Není na co čekat, udělal jsem si pár kontaktů, půjdu si za tím a doufám, že se prosadím i na poli modelingu.“

Na křtu kalendáře nechyběl ani úřadující Muž roku Jirka Kmoníček, který přijel do kasina ve Vestci Tyotou s logem Muž roku 2018.

„Jsem pyšný na titul, který jsem vyhrál a rád jsem spolu s ostatními kalendář pokřtil. Bylo hezké se zase sejít. V březnu pojedu na světovou soutěž, intenzivně se připravuji. Jsem v péči profesionálního trenéra, cvičím, dodržuji životosprávu. A piluji i jazyk. Pojedu na Filipíny na světovou soutěž Mr. International a nástup máme už 15. Února. Nechci udělat ostudu rodině, soutěži a České republice. Prý se tam bude hodně tancovat, z čehož teda nejsme moc nadšený, ale doma něco natrénuji a tam vydám ze sebe to nejlepší. A musím si také sehnat národní kroj. S tím půjdu na Pepovi Kůrkovi, ten má zkušenosti z té samé soutěže v roce 2016,“ představil svoji předsoutěžní přípravu Jirka.

David Novotný, prezident soutěže Muž roku, byl spokojený.

„Je to taková pomyslná tečka za uplynulým ročníkem. Pro vítěze ale soutěž tímto nekončí. Připravují se na světové soutěže a já už připravuji jubilejní, 20. ročník Muž roku 2019. Vždyť první casting je už 23. ledna, pak 23. února a poslední 6. dubna. Vybraní finalisté se potom zúčastní soustředění a pak finále, které se tradičně koná 23. srpna v Náchodě. Čeká nás plno práce,“ uzavřel 19. ročník soutěže Muž roku 2018 David Novotný.

alt

Vítězové soutěže Muž roku 2018 se nyní připravují na svá světová klání. Kdo má světovou soutěž už za sebou, je stříbrný Muž roku Jakub Kochta.

alt

Na konci večera proběhla exkluzivní tombola a majitel Casina předal šek na 100.000,- Kč pro chirurgické oddělení·Thomayerovy nemocnice.

alt

Nechyběly výborné delikatesy, exkluzivní vína a míchané drinky. Značka Magic Planet byla založena za účelem vytvoření kvalitní sítě zábavně společenských podniků, kde návštěvníci mohou plně vychutnat radost z dobré zábavy a vzrušení z výher. K tomu napomáhá luxusní prostředí s koktejl bary, velkým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, piva a vína. Návštěvníci v provozovnách Magic Planet mohou také sledovat sportovní pořady na velkých plochých televizorech a hned si i vsadit.

Aktualizováno Sobota, 05 Leden 2019 10:32
 

Reklama

Banner