Literatura
Lenka Pastorčáková pokřtila nový román a představila herce Jiřího Dvořáka jako prezidentského kandidáta PDF Tisk Email
Pondělí, 28 Listopad 2022 07:25

alt

Jiří Dvořák, idol mnoha českých žen, je známý jako český James Bond, čert Uriáš nebo třeba vítěz StarDance. Spisovatelka a bývalá novinářka Lenka Pastorčáková jej v úterý v podvečer představila také v roli prezidentského kandidáta. Dvořák s mediální trenérkou politiků Štěpánkou Duchkovou pak předvedli, jak může vypadat takový mediální trénink kandidáta na Hrad v praxi. Respektive přečetli.

Aktualizováno Pondělí, 28 Listopad 2022 08:44
Celý článek...
 
Nová kniha Ládi Hrušky Fit krabičky II – Detox bez trápení PDF Tisk Email
Neděle, 27 Listopad 2022 08:22

alt

Nová kniha Ládi Hrušky Fit krabičky II – Detox bez trápení a hladovění je právě v prodeji. Pokračování úspěšného bestselleru Ládi Hrušky, kuchařka Fit krabičky II – Detox bez trápení a hladovění, je od příštího týdne dostupná na pultech knihkupectví. Čtenáři se na 142 stranách mohou opět těšit na vychytané rady a triky oblíbeného moderátora Ládi Hrušky, ale především na recepty (nejen) z jeho pořadu Vychytávky Ládi Hušky, které tentokrát napomůžou k očistě unaveného těla.

Aktualizováno Neděle, 27 Listopad 2022 20:42
Celý článek...
 
Redakční tipy na knihy pro letošní Vánoce 1.díl PDF Tisk Email
Středa, 23 Listopad 2022 19:28

 humbookfest

Milujete knihy? Čtete hlavně kousky young adult žánru? Hltáte novinky jednu za druhou, zajímá vás, co vůbec takovou knihu čeká, než se dostane na trh? Chcete se bavit? Je pro Vás kniha vhodný dárek na Vánoce?  Tak si zapište do kalendáře sobotu 26. listopadu červenou fixkou – HUMBOOK FEST JE TU. Jeho pořadatelem je Albatros Media.

Aktualizováno Neděle, 27 Listopad 2022 20:08
Celý článek...
 
Klíčem ke zdravému životu je nová kniha Zdraví nad zlato neurologa Dvořáka PDF Tisk Email
Čtvrtek, 17 Listopad 2022 16:20

Švýcarský neurolog českého původu a světová kapacita v oboru spinální medicíny profesor Jiří Dvořák slavnostně pokřtil české vydání knihy Zdraví nad zlato jako její hlavní autor. Na „kuchařce zdravého životního stylu“ pracoval společně s kolegy ze Spojených států a Thajska během dvou covidových let, které ještě více ukázaly, jak důležitá je péče o vlastní zdraví v každodenním životě. Vydání určené pro celosvětovou distribuci se do prodeje dostalo již v dubnu tohoto roku. České vydání z produkce vydavatelství Grada představil profesor Dvořák 14. listopadu na pražské Kampě, přesně 54 let ode dne, kdy s rodinou emigroval z komunistického Československa.

Aktualizováno Neděle, 20 Listopad 2022 12:52
Celý článek...
 
NESAHEJ NA TEN NŮŽ, NEZAPÍNEJ TO, DÁVEJ BACHA… PDF Tisk Email
Neděle, 13 Listopad 2022 07:07

!MATLADETISTASA

Tyhle hlášky v kuchyni slýchá skoro každé dítě. Přitom je to taková škoda! Děti si totiž s vařením dokážou poradit líp, než si myslíme. Roman Staša pro ně připravil recepty na celý rok, se kterými budou potřebovat pomoct jen občas. Nejlepší ale bude, když se do toho pustí celá rodina společně, protože láska prochází žaludkem. Dost bylo mražené pizzy – objevte jídla, která budou bavit děti i dospělé!

Aktualizováno Neděle, 13 Listopad 2022 12:10
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 40

Reklama

Banner