První odhalení Zlaté masky PDF Tisk Email
Úterý, 08 Září 2020 19:51

alt

První díl přinesl obrovské překvapení v podobě odhalení masky Krokouše, pod kterou se skrýval Zdeněk Pohlreich. Kdo by to čekal, že se tento oblíbený šéfkuchař odváží také zpěvu. Dnes vás pobaví další maskovaná šestice česko-slovenských osobností. Tentokrát vám pomohou hádat, ale především vás budou bavit, čtyři detektivové ve složení herec a zpěvák Jakub Prachař, moderátor Libor Bouček, herec a moderátor Michal Hudák a zpěvačka Celeste Buckingham. Pořadem provede oblíbený moderátor Martin Pyco Rausch. Otázka „Kdo je pod maskou?“ vás nenechá v klidu.

 

 

Další díl velkolepé show Zlatá maska uvidíte v neděli 13. září ve 20.15 na Primě.

V aktuálním díle vás čekají vystoupení fascinujících masek Bubáka, Králíka, Lva, Pandy, Robota a Zmrzliny. Zlaté masky jste minulý týden mohli také potkat v ulicích Prahy a Brna. Doprovod jim dělali přední čeští influenceři Adam Kajumi a Tary a maskovaná Eva Perkausová. Udělaly radost prvňáčkům před základní školou, mohli jste je potkat v obchodním centru, metru, tramvaji, před Tančícím domem, kde dokonce zastavily dopravu. Vtrhly do studií TV Óčko, rádia Spin či CNN Prima NEWS. Pomohly s vysíláním pořadů NOVÝ DEN nebo SHOWTIME. Vyděsily herce při natáčení seriálu Slunečná. Při procházce Brnem si nenechaly ujít typický orloj na náměstí Svobody, daly si drink, párek v rohlíku, prohlédly si koně i krokodýla, tančily s pouličními umělci a kamarádily se s lidmi na zahrádkách. Čím vás asi překvapí příště?

alt

Která maska odhalí svou tvář tentokrát a jaká osobnost se pod ní skrývá?

Zlatá maska – rozhovor se Zdeňkem Pohlreichem

Když se díváme na to, jak se zamaskovaní účinkující v show Zlatá maska pohybují, tancují a zpívají, je to asi velký kumšt to vše zvládnout. Jaké to pro Vás je?

Je toho najednou opravdu dost, jste o hodně větší, zavalitější a vše to, na co je člověk zvyklý, přestává platit. Nicméně je potřeba jen chvilka zvyku – a pak se to zvládne. I ten dlouhý zobák, co má moje maska.

Trénoval jste nošení svého kostýmu?

Ano, trénovali jsme všichni, ale jen tak nějak lehounce.

Co Vás vedlo k tomu, že jste přijal nabídku účinkovat v show Zlatá maska?

Volala mi televize Prima, že by si strašně přáli, abych tady byl. Nejdřív se mi do toho úplně nechtělo, ale i v rámci pěkných pracovních vztahů, které s Primou mám, jsem si řekl: Vždyť je to vlastně sranda, tak proč ne? Proč bych si to neměl zkusit?

Když byste dostal tuto nabídku znovu, přijal byste ji i podruhé?

Vlastně asi jo, ale chtěl bych jinou masku, přece jen tahle hlava trochu tlačila.

Ve Zlaté masce soutěžící zpívají – to je jiná parketa oproti vaření, šéfování a podobným oblastem, na které jste zvyklý. Bylo rozhodování těžší třeba z tohoto důvodu?

Nebylo to těžký – myslím si, že pro zábavu se musí něco obětovat, a já na své osobnosti zase až tak nelpím. Udělal jsem to pro srandu a pro zábavu, to je pro mne to nejdůležitější.

Zpíval jste někdy?

Každý jsme si někdy zpíval. Ale v takovýmhle pořadu samozřejmě ne.

Písničku jste si vybral sám?

Píseň mi zvolila dramaturgie – zjevně věděli, jaký zpěvák jsem…

Jaké to pro Vás bylo na pódiu?

Bylo to príma. Mě to bavilo moc. Já jsem od přírody trošku exhibicionista, takže já jsem si to užil a tohle mě bavilo.

Šel byste do nějaké další pěvecké show?

Asi to není úplně nutný… Říká se, „ševče, drž se svýho kopyta“ – takže já raději zůstanu u toho, co mi jde o trochu líp.

Víte, kdo se skrývá pod dalšími maskami? Třeba když jste byl s dalším účinkujícím v duelu?

Vůbec nemám představu, kdo další je v tom zavřenej, fakt nevím. Ani jsem po tom nijak nepátral. To utajení je opravdu dokonalý.

Vyhovovalo by Vám, když byste měl být stále takhle utajený?

Ani moc ne. Já jsem se svým „já“ a se svou osobností spokojený.

Objevil jste na základě účinkování ve Zlaté masce v sobě něco nového?

To asi ne. Ale já si obrovsky užívám celý ten proces, díky kterému takováto velká show vzniká. Baví mě sledovat všechny ty profese, ten um a náročnost toho, co tito lidé dělají – a říkám si, že já bych tohle asi nezvládl.

Jak jste se cítil, když jako prvního, kdo vypadá, vyhlásili Vaši masku?

Tak to víte, je třeba umět přijmout porážku. Ale pořád je to jenom zábava, takže já to nijak tragicky neberu. A není to vlastně ani žádná porážka, někdo prostě musel vypadnout jako první. Tentokrát jsem to byl prostě já – budiž.

Aktualizováno Neděle, 13 Září 2020 20:40
 

Reklama

Banner