David Koller rozezpívali pražské hlavní nádraží PDF Tisk Email
Středa, 18 Listopad 2015 13:55

V pátek 13. listopadu bylo pražské hlavní nádraží svědkem jedinečné události. Těsně před úderem páté hodiny se na připraveném staveništi objevili dělníci. Se svojí rytmickou show na různé nářadí a stepem přilákali desítky zvědavých cestujících, kteří tak byli přímo při překvapivém odhalení koncertního pódia, na němž byl již připraven David Koller se svým Kollerbandem.

 

Koncert si nenechal ujít ani Leoš Mareš s přítelkyní.

Koller a jeho kapela se připojili do rytmických zvuků a rozjeli úžasnou hodinovou živou koncertní show přímo v prostorách vestibulu vlakového nádraží. Během několika minut se pod pódiem shlukly stovky cestujících, z nichž si někteří dokonce nechali svůj původně plánovaný spoj ujet, jen aby si mohli vychutnat unikátní hudební zážitek. Z původně unavených tváří tak posléze hýřila energie, radost a uvolněnost levitrakamagra.com.

Na jeden jediný den se také ve vestibulu objevila relaxační zóna MasterCard Lounge, v níž si mohli všichni držitelé karet MasterCard či lidé se staženou aplikací InCard MasterPass odpočinout před cestou, zdarma se občerstvit nebo si v pohodlí přečíst noviny. Také se seznámili s platební službou MasterPass, díky níž lze nakoupit lístky na spoje Českých drah či Student Agency z klidu domova či při cestě na nádraží, zkrátka všude tam, kde je internet, a navíc bez čekání ve frontách!

Celá akce se nesla v duchu globálního konceptu Priceless Surprise, který přináší skvělá překvapení a plní přání. Díky platební službě MasterPass od společnosti MasterCard a díky společnosti Universal Music, si mohli všichni cestující užít pátek třináctého k nezaplacení!

Aktualizováno Středa, 18 Listopad 2015 14:04
 

Reklama

Banner