Řešení pro vaše vlasy PDF Tisk Email
Neděle, 19 Září 2021 15:34

mytí vlasů - šampon

Revitalon Kofeinový šampon je určený zejména pro péči o jemné, poškozené a vypadávající vlasy. Pro podporu růstu vlasů je obohacený o kofein, keratin, ceramidy, vitaminy a aminokyseliny. Navíc je bez parabenů a silikonů pro tu nejlepší vnější péči.

Revitalon Kofeinový šampon slouží jako výživa pro krásné a silné vlasy. Arganový olej podporuje regeneraci poškozených vlasů, navrací jim přirozenou vitalitu a lesk. Kofein napomáhá růstu a posiluje vlasy od kořínků.

Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů, pro každodenní používání, pro ženy i muže. Naneste jej a rovnoměrně vetřete do mokrých vlasů. Nechte působit po dobu jedné minuty a poté pečlivě opláchněte.

Obsah: 250 ml Cena: 149 Kč

alt

NOVINKA Revitalon vlasové sérum je přípravek s vysokou koncentrací účinných látek určených pro slabé, poškozené a vypadávající vlasy. Obsahuje kofein, keratin, ceramidy, vitaminy a aminokyseliny jež podporují růst vlasů.

Revitalon vlasové sérum se aplikuje přímo na pokožku do mokrých nebo suchých vlasů a již se neoplachuje. Díky tomu vyživuje vlasové kořínky a podporuje normální růst vlasů. Sérum není mastné, proto vlasy zbytečně nezatěžuje. Pro intenzivní kúru se aplikuje 1x denně, pro udržovací kúru stačí 3x týdně.

Obsah: 50 ml Cena: 229 Kč

Kapsle Revitalon Forte s extra silným složením jsou vynikajícím řešením pro vaše vlasy. Jejich receptura je sestavena s důrazem na výživu a posílení vlasů, nehtů i pokožky. Obsahuje 18 účinných látek v jediné kapsli, jejíž každodenní užívání zajistí příjem těch nejdůležitějších látek pro vaše vlasy:

· Aminokyseliny jsou základními stavebními kameny bílkovin, a právě ty tvoří strukturu vlasů.

· Vitamin B7 neboli biotin přispívá k udržení krásných vlasů a pokožky.

· Měď mimo jiné přispívá k zachování přirozené barvy vlasů.

· Zinek, selen a extrakt z přesličky pomáhají přispět ke zlepšení vzhledu a struktury vlasů, nehtů a pokožky.

· Vitamin B6 se podílí na tvorbě důležité aminokyseliny L-cysteinu.

· Vitamin C je významný antioxidant, důležitý pro tvorbu kolagenu a látky nezbytné pro strukturu pokožky a krevních cév.

· Pivovarské kvasnice obsahují komplexní spektrum důležitých vitaminů skupiny B.

· Extrakt z kopřivy se doporučuje užívat při problémech s vlasy.

Obsah:30 kapslí Cena: 207 Kč

Produkty Revitalon najdete v lékárnách a na www.nasevitaminy.cz

Aktualizováno Neděle, 19 Září 2021 16:54
 

Reklama

Banner