Očekávaný sprchový gel a šampon pro muže PDF Tisk Email
Sobota, 12 Červen 2021 20:15

Foto sprchový gel muži image 2

Sprchové gely značky Frosch si našly velkou oblibu jak u žen, tak dětí pro svoje vlastnosti, vůni, praktické balení i svoji přátelskost k životnímu prostředí, tak zvanou udržitelnost. Všechny produkty této značky charakteristické zelenou žabičkou, německy Frosch, jsou bez mikroplastů a parabenů a jsou dermatologicky testovány. Jejich obaly jsou recyklované a opětovně recyklovatelné a k tomu jsou veganské a netestované na zvířatech.

 

Rovněž obsah výrobků je pro lidské tělo a jeho zdraví nezatěžující a prospěšný. Dalo by se očekávat, že podobný výčet vlastností je u výrobků v dnešní době již zcela běžný. Ale opak je pravdou. S rostoucím zájmem o ochranu životního prostředí roste i poptávka pro produktech Frosch. Nově tak přichází značka i s pánskou verzí sprchového gelu Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1. Výrobek s mořskými minerály a svěží vůní má praktické balení, je ph neutrální a muži ocení především jeho praktičnost. Lze jej použít jak na vlasy, tak obličej a celé tělo. Léto tak pro muže už nemůže být pohodlnější. Prospějí svému tělu a nezatíží životní prostředí. Pokaždé nemusíme opouštět svoji komfortní zónu, abychom dokázali dělat velké věci. Stačí se jen rozhlédnout a použít tu správnou věc. Značka Frosch přeje všem krásné a přátelské léto.

 „Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1 s mořskými minerály doplnil nabídku sprchových gelů pro celou rodinu. Frosch Senses pro ženy je ve třech povzbuzujících ovocných vůních – Malinového květu, Granátového jablka a Květu pomeranče a dále Aloe vera, který svou jemnou vůní naopak zklidňuje a uvolňuje od každodenního stresu. Frosch nezapomíná ani na malé žabky a žabáčky a v sortimentu má své místo i sprchový gel a šampon pro děti od 3 let,“ uvádí Veronika Horská, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Mycí gely Frosch Senses se složením na rostlinné bázi, se šetrně postarají o vaši pokožku. Všechny gely jsou obohaceny o panthenol pro hydrataci pokožky, kterou šetrně myjí a zanechávají krásně hebkou. Díky vyváženému složení jsou vhodné pro každodenní použití i pro osoby s citlivou pokožkou. Po spotřebování výrobku lze gely následně doplnit i prostřednictvím ekologické a ekonomické náhradní náplně. V nabídce je náhradní balení s vůní Granátového jablka, Aloe vera a nově i pánského sprchového gelu 3v1,“ dodává Veronika Horská.

4001499956805 Frosch EKO Senses Sprchovy gel pansky 3v1 300 ml 6774572 2
Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1
•    složení 3 v 1 pro tělo, tvář i vlasy
•    s příjemnou a svěží vůní moře
•    receptura na rostlinné bázi s mořskými minerály a panthenolem
•    s neutrálním pH pokožky 5,5
•    bez parabenů, mikroplastů, sulfátů
•    cena výrobku je 99,90 Kč
•    dostupný ve 2 variantách: 300 mililitrové recyklované a opětovně recyklovatelné lahvičce nebo ekologické náhradní náplni sprchového gelu (500 ml)
Frosch Senses Sprchovy gel pansky 3v1 nahradni napln 500ml 2

Frosch je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie. Čisticí i pečující prostředky s logem zelené žabičky jsou šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Ve své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujících prostředků s ohledem na ekologii a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Výrobky značky Frosch jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně ohleduplnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Ekologický přístup dokládají i získané certifikáty jako např. EMAS, Green Brands, Eco label a jiné.  Více informací naleznete na: www.frosch-eko.cz

Aktualizováno Pátek, 18 Červen 2021 07:10
 

Reklama

Banner