Lékařská kosmetika s patentovanou technologií nanočástic zlata a kyselinou hyaluronovou PDF Tisk Email
Čtvrtek, 26 Prosinec 2019 19:18
Pečujte o svoji pleť s kosmetikou Endor Technologies

Vědci vyvinuli patentovanou technologií nanočástice zlata a kyselinou hyaluronovou, které výrazně omlazují kůži, vyhlazují jizvy a dokážou zlepšit i celulitidu. Kosmetika Endor Technologies s obsahem těchto látek se jjž prodává i v České republice

 

Tým vědců ze španělského lékařského institutu pro nanotechnologie vyvinul 20 různých částic o velikosti deseti tisíciny tloušťky lidského vlasu, které slibují velký průlom při léčbě rakoviny slinivky a tlustého střeva. Nanotechnologie, jak se odborně tyto částice nazývají, na léčbu rakoviny jsou již ve druhé fázi klinického testování a připravuje se závěrečné testování na lidech.

Jedna z těchto nově vyvinutých nanotechnologií prokázala výborný efekt na omlazení lidské kůže. Jedná se o molekulu zlata obalenou kyselinou hyaluronovou, která se při nanesení na kůži naváže na receptor kožní buňky CD44 a dává jí signál k tomu, aby produkovala více kolagenu a elastinu, což jsou bílkoviny odpovědné za elasticitu, pružnost a mladý vzhled kůže.

Tato nanotechnologie již prošla klinickým testováním na dobrovolnících, a to ve dvojitě slepých placebem kontrolovaných studiích. Zároveň prošla i kontrolním okem EU, takže je nejen účinná, ale i bezpečná. V rámci Evropy je tato nanotechnologie zaregistrována pod značkou Endor Technologies.

alt

Kosmetika Endor

FOTO: Medaprex

Výsledky studií prokázaly po aplikaci krému Endor Technologies:
31% Průměrné zeštíhlení ošetřované oblasti
22% Redukce celulitidy
17% Průměrné zmenšení ďolíčků
7% Průměrné zlepšení pomerančové kůže

Šlo o dvojitou studii, kontrolovanou placebem. A ruku na srdce dámy, která z nás to neocení?

Po aplikaci anti-aging krému a séra pak došlo k 30% navýšení produkce kolagenu a 25% navýšení produkce kyseliny hyaluronové, hustota pokožky se pak zvýšila v průměru o 37%, maximální výsledek byl 171%!

O kosmetiku s nanotechnologiemi je velký zájem po celém světě, kde také už začíná sbírat zasloužená ocenění. Za rok 2019 vyhrály ocenění Beauty Awards Shortlist – Editors Choice ve Velké Británii hned 2 produkty a to: oční krém Endor a anti-celulitidní krém Endor.

alt

Endor Technologies

FOTO: Medaprex

„Kosmetika již dávno není jen prodejem iluzí. Tak jak pokročil vývoj počítačů, které před 30 lety byly velké jako šatní skříně a dnes máme v mobilu celý notebook, foťák nebo hudbu, tak i výzkum ve vývoji účinných látek na zpomalení stárnutí kůže pokročil mílovými kroky. Nové inovativní značky zařazují do svých kosmetických výrobků peptidy, které jsou systémem dronů přeneseny do střední části kůže, nebo právě nanotechnologie, které umí kožní buňky povzbudit k samoregeneračním procesům,“ uvádí Anna Brandejs, majitelka firmy Medaprex, která se zabývá uváděním kosmetických značek.

Nanočástice zlata a kyseliny hyaluronové, které zpevňují pleť a odstraňují vrásky. Seznamte se s kosmetikou Endor

Receptory genu CD44 jsou klíčové pro regeneraci pleti, jejich aktivita je spjatá s produkcí kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu, látek nezbytných pro obnovu pleti. Vedle toho působí na proliferaci (množení) buněk kůže a reguluje jejich migraci. S pravidelnou aplikací produktů Endor k viditelnému omlazení pleti, zlepšení její hydratace a celkové revitalizaci.

Anti-aging Cream Endor

Užijte si ranní rituál nabitý hydratací, díky němuž zvrátíte tok času. Omlazující krém Endor vyživí mastnou a normální pleť, a v průběhu času vypne vrásky a jemné rýhy, zpevní pokožku a obnoví její mladistvý jas. Postarají se o to nanočástice zlata obalené kyselinou hyaluronovou. Jejich účinek stvrzuje nejedna klinická studie – za měsíc až o 56 % méně vrásek a o 26 % lepší hydratace!

Eye Contour Endor

Už nikdy unavený vzhled, jen osvěžené oční okolí bez tmavých kruhů pod očima, a po vráskách kolem očí ani stopa. Sen? Kdepak, Krém na omlazení očního okolí Endor. Nedejte už nikdy znát prohýřené noci a znavená rána. Eye Contour s nanočásticemi zlata a nylonovými solemi omladí oční okolí jako nic jiného. Vždyť se také stal absolutním vítězem své kategorie ve výběru editorů kosmetických magazínů.

Anti-cellulite Cream Endor

Získejte krásně zpevněné nohy bez ďolíčků a bez pomerančové kůže díky Krému pro redukci celulitidy Endor. Má klinicky prokázaný účinek – po měsíci používání vás zbaví 22 % celulitidy a vaše nohy budou o viditelně hladší. Není divu, že se stal vítězem své kategorie v elitním výběru editorů kosmetických magazínů.

Firming & Body Shaping Cream Endor

Vyrýsovaný pekáč buchet, svaly na stehnech a vytvarované bicepsy. Makáte v posilovně, ale dřina stále kvůli vrstvičce podkožního tuku není vidět tak, jak byste chtěli? Zpevňující & zeštíhlující krém Endor vám pomůže dosáhnout viditelných výsledků. Nebo vás zbaví madel lásky a špíčků rýsujících se na zádech nad podprsenkou, kterých se prostě cvičením a dietou ne a ne zbavit. Klinické studie potvrzují: ubydou až 2 centimetry během 56 dní.

Neck & Decólleté Endor

Krk a dekolt bez vrásek a pigmentací, to je to, co chcete. Právě tato oblast, o kterou často nedbáme, prozrazuje totiž nekompromisně náš věk. Krém na krk & dekolt Endor vyhladí vrásky, zpevní kontury pleti a obnoví pružnost kůže na krku díky obsahu nanočástic zlata obalených kyselinou hyaluronovou. SPF 25 ochrání váš dekolt před stařeckými a pigmentovými skvrnami, které opticky zestaršují!

 

Exkluzivním distributorem značky Endor Technologies je společnost Medaprex a je k dostání u dermatologů na klinikách, v kosmetických salonech a také na e-shopu www.medaprex.cz

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Prosinec 2019 19:42
 

Reklama

Banner