Pozor, letošní léto bude ledové! PDF Tisk Email
Pátek, 04 Květen 2018 09:05

alt

Vypadá jako ledový sorbet, ale jíst se nedá. Na dotek je studená jako led, ale neroztaje. Pokožce dodá hydrataci, ale není mastná. ALCINA SKIN ICE maska je zkrátka naprostým letním kosmetickým must-have produktem, který vás bude bavit! Léto je kvůli častému koupání, vysokým teplotám a pobytu na slunci pro naši pleť náročné a tyto faktory způsobují její vysoušení.

 

Voda je přitom pro pokožku velmi důležitá – je součástí ochranné bariéry a udržuje ji pružnou a pevnou. Kromě lehkých pečujících produktů, které pokožce pomáhají dodávat dostatečnou vlhkost, si v létě zaslouží i extra dávku hydratace v podobě chladivé masky!

Ledové léto s maskou ALCINA SKIN ICE
Zmrzlinový sorbet není jen oblíbenou letní pochoutkou, ale v podobě SKIN ICE masky s okouzlující vůní grapefruitu, manga a pomeranče i absolutní nezbytností pro zářivou pleť. Tento inovativní produkt přináší chladivý efekt, který zajistí rozjasněný tón pleti a dodá pocit osvěžené a hydratované pokožky s jemnějšími póry. Chlad totiž posiluje mikrocirkulaci v pokožce a ta díky tomu vypadá zdravěji a zářivěji. Maska má gelovou konzistenci, z níž se vypařuje voda, což zajišťuje chladivý efekt po celou dobu působení. Maska zároveň zmírňuje otoky slzných váčků a pomáhá oživit stresovanou pleť. Vhodná je také pro zklidnění pokožky po opalování.

alt

Jak SKIN ICE masku používat?

Masku ALCINA SKIN ICE naneste v dostatečném množství na pleť a po cca 10 minutách smyjte. Dopřát si však můžete i celý chladivý rituál! Jak na něj? Naneste SKIN ICE masku ve větší vrstvě na vyčištěnou pleť a nechte 10 minut působit. Poté pomocí dvou kostek ledu masírujte pleť, čímž podpoříte chladivý a osvěžující efekt. Ledovými kostkami provádějte na obličeji krouživé pohyby, dokud nezačnou kostky roztávat. Následně můžete masku odstranit. Tip pro obzvláště horké dny: Pro ještě chladivější zážitek uchovávejte SKIN ICE masku v chladničce.

MPC: 450 Kč/16,95 €. Obsah: 150 ml. Novinka je v limitovaném množství k dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA od 1. května 2018.

Aktualizováno Neděle, 06 Květen 2018 09:18
 

Reklama

Banner