Kosmetika
Aromaterapeutická kosmetika zrozená z živlů přírody PDF Tisk Email
Pondělí, 22 Květen 2023 10:09

alt

 

Česká značka přírodní kosmetiky Nobilis Tilia přichází s kampaní na podporu značky a komunikací její unikátnosti.

Aktualizováno Pondělí, 29 Květen 2023 06:24
Celý článek...
 
Opalování šetrné k pokožce PDF Tisk Email
Úterý, 09 Květen 2023 19:49

 alt

Česká značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia nabízí již třetí sezónu přírodní opalovací mléka se silnou ochranu před UVA a UVB zářením. Obsah éterických a rostlinných olejů dodává produktům nejen vůni, zajišťuje i dostatečnou hydrataci namáhané pokožce.

Aktualizováno Pondělí, 15 Květen 2023 08:15
Celý článek...
 
Každá pokožka je krásná. Značka Gillette Venus spustila osvětovou kampaň se známými influencerkami, které sdílí své intimní příběhy kůže PDF Tisk Email
Středa, 03 Květen 2023 06:24

Ženy čelí v dnešní době velkému tlaku na to, aby byly dokonalé a splňovaly leckdy nesplnitelné ideály krásy. Většina z nich se kvůli všudypřítomně propagovanému ideálu cítí nejistě a bojuje se sebepřijetím, a to už od útlého věku. Značka Gillette Venus stojí za každou ženou, bez ohledu na vzhled, tvar těla či pokožku – protože každá žena je krásná taková, jaká je a každá by se měla cítit „ve své kůži“. Proto se Gillette Venus spojila se známými českými influencerkami a v nové kampani společně vyzývají k sebelásce a přijetí naší pokožky takové, jaká je. V osvětové kampani s názvem Na vlastní kůži vyzvala značka české ambasadorky, aby představily své silné stránky a podělily se o náročné příběhy, které se do jejich kůže vepsaly.

Aktualizováno Středa, 03 Květen 2023 06:35
Celý článek...
 
Sametově matná pokožka na počkání s novým sérem Shine Control od GERnétic PDF Tisk Email
Neděle, 30 Duben 2023 06:20

ge3.jpg

Francouzská profesionální kosmetika GERnétic uvádí na trh novinku – matující sérum SHINE CONTROL, určené především pro pleť s rozšířenými póry, smíšenou, mastnou a příliš mastnou pleť. Týdenní kúra v ampulích má za úkol pokožku nejen zmatnit, ale rovněž redukovat viditelnost pórů, vyhladit reliéf kůže a vytvořit na ní dlouhotrvající sametový film.
Aktualizováno Středa, 03 Květen 2023 07:39
Celý článek...
 
Simpl Therapy nově i v parfumériích Douglas PDF Tisk Email
Čtvrtek, 27 Duben 2023 18:54


Česko-slovenská skincare značka Simpl Therapy, patřící do rodiny neméně populární Envy Therapy, je od dubna rovněž k dostání i v sítích parfumeriích Douglas v Česku a na Slovensku, a to jak v kamenných prodejnách, tak online. Do této světoznámé lifestyle a beauty sítě se jí podařilo vstoupit jako první česko-slovenské značce, jenž zahrnuje ucelenou skincare řadu. Ta obsahuje 3 základní a jednoduché kroky v péči o pleť: čistění, sérum a krém, a staví na jednoduché, srozumitelné, a přitom velmi efektivní péči o pokožku bez ohledu na typ, gender a věk.

Aktualizováno Pátek, 28 Duben 2023 15:30
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 60

Reklama

Banner