Hanka Kynychová pozvala do SaSaZu padesát celebrit! Hádejte proč? PDF Tisk Email
Středa, 28 Listopad 2012 09:24

Hanka Kynychová je známá svoji charitativní činností. Každý rok organizuje projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, kam zapojuje děti z dětských domovů. Takže už pošesté mělo několik stovek dětí z více než dvaceti dětských domovů po celé republice možnost zúčastnit se celodenní finálové show, kterou přišlo povzbudit několik desítek celebrit.

 

A ty zpívaly, tančily, moderovaly, předávaly ceny vítězům, nebo třeba šly módní přehlídku firmy Madonna. A to bez nároku na honorář.

Simona Krainová zářila

Ta letos proběhla v pražském klubu SaSaZu, které také poskytlo veškeré vybavení a zařízení zdarma, a kde mezi sebou bojovaly skupiny dětí v několika kategoriích. Tento rok akci podpořil rekordní počet známých tváří, mezi nimiž zářila například i čerstvá dvojnásobná maminka Simona Krainová. Potomky tentokrát nechala doma a dorazila na akci jen se svým manželem Karlem Vágnerem. Na pódiu pak vzdala hold Hance Kynychové: „Hanka je úžasná žena, které si vážím proto, co dělá, pro její nasazení v práci a prostě proto, že je skvělá. Příští rok se ráda zúčastním znovu,“ nešetřila chválou na adresu autorky projektu. Simona ale podporovala nejen soutěžící děti a charitativní činnost, ale nezapomínala se věnovat také svému muži. Pochválila ale také další vystupující, Helenu Vondráčkovou. „Obdivuji ženy, které i po šedesátce vypadají dobře a pečují o sebe. Helena je toho příkladem.“

Helena Vondráčková měla nejpočetnější fanklub

Helena Vondráčková sklidila od dětského publika obrovské ovace, když zazpívala svůj hit Sladké mámení. A ani po vystoupení ji publikum nepustilo, takže se musela dlouhou dobu podepisovat dětem i dospělým. Ten den měla v klubu jednoznačně nejpočetnější fanklub. A v souvislosti s pochvalou Simony Krainové se nám svěřila, že občas zhřeší, ale rozhodně nedrží žádné diety. Jsou s manželem gurmáni a to k sobě prostě nejde.

Kateřina Brožová byla obletována

Další krásnou ženou na akci byla Kateřina Brožová, která přišla podpořit soutěžící v odpolední finálové části. Vyhlašovala také výsledky v kategorii Nejlepší teta (vyhrála Zuzana Vandasová z dětského domova ve Frýdku-Místku) a v kategorii Nejlepší cedule, které si děti vyráběly samy, aby se jednotlivé domovy rozpoznaly. Tady vyhrál Děstský domov Tišnov. Blonďatá herečka byla velmi mila a obletovala ji zejména chlapecká část soutěžících. A ona se s nimi ochotně fotila a podepisovala se.

Není Vágner jako Vágner

Na chvíli se zastavila i herečka Nela Boudová. Ta před lety doporučila své kamarádce Lucii Benešové dětský domov Domino, kde pracuje jako zástupkyně ředitelky zase její kamarádka. V tomto domově si potom herečka vyhlédla tehdy osmiletou Sáru, která je už šest let součástí její rodiny, kterou má s hercem Tomášem Matonohou. Lucie letos dorazila na akci se synem Štěpánem. Nele se zase na finále povedlo malé faux pas. Zařadila si herce a moderátora Petra Vágnera do rozsáhlé rodiny Vágnerů a rozpovídala se, jak u nich kdysi dávno nechávala krýt psa. Petr, který se přes pracovní vytížení zastavil jako loňský moderátor akce pozdravit děti a předat několik medailí, jí ale vysvětlil, že takovou zkušenost se psy rozhodně nemá.

Holki jsou už zase čtyři
Zrzka Radana Labajová ze skupiny Holki si přivedla do SaSaZu celou rodinu. Zapomněla však svému příteli říci, že NESMÍ brát tříletého syna Teodorka k pódiu, když bude zpívat. Tedík se totiž v nestřeženém okamžiku vydrápal za maminkou a dožadoval se jejího okamžitého odchodu domů. Uklidnil se až poté, co obdržel mikrofon a mohl se přidat ke skupině.  

Olga Lounová si našla svého Xindla X

Vystoupila také Olga Lounová, o které si jedna přítomná dáma myslela, že je příbuzná Františka Pytlouna z Kapky medu pro Verunku, protože se vlastním jménem jmenuje Pytlounová. Dětem přišla zazpívat svůj hit Láska v housce, kde však chyběl Xindl X. Olga si z toho ale nic nedělala a vytáhla na pódium jednoho chlapce z dětského domova, který se ukázal být téměř adekvátní náhradou. Dokonce uměl text! Několik dalších holčiček pak tvořilo improvizovanou taneční company.  

Míša Nosková vzala s sebou dcerku Elišku

Celý den strávila v SaSaZu zpěvačka Míša Nosková, která se na pódiu objevila jak s muzikálem Kapka medu pro Verunku, tak s muzikálem Děti ráje. Tančila a zpívala, a proto se není čemu divit, že je stále tak štíhlá. Měla s sebou i dcerku Elišku, kterou během maminčiných vystoupení hlídaly hodné tety, například moderátorka Marta Ondráčková. Ta se o dvouletou holčičku starala celé dopoledne tak vzorně, že tím byl přítel, který ji doprovázel, přímo nadšený. Takže je možné, že se v brzké budoucnosti dočkáme přírůstku i u Marty.

I herečka Alice Bendová dorazila s malou dcerkou Aličkou a na pódiu předala společně s kolegy Viktorem Limrem, Petrem Vágnerem, Libuškou Vojtkovou a Jindřichem Hesem několik ocenění. Zazpívat přišla i Verona a Hey boy, Jan Bendig, který měl velký aplaus u přítomných děvčat nebo Heidi Janků, se kterou se holčičky mohly „načančat“.

Libuška oslavila narozeniny

A tanečnice Libuška Vojtková měla ten den práce nad hlavu, seděla totiž v porotě, ale také chodila po molu jako modelka při VIP show firmy Madonna. Navíc slavila právě narozeniny, takže si vysloužila i speciální medaili.

Kapka medu pro Verunku v originálních kostýmech

Samostatnou kapitolu tvořili zpěváci z muzikálu Kapka medu pro Verunku. Sešlo se jich tady skutečně hodně. Královna přírodních sil Martina Pártlová, princové Petr Kutheil, František Pytloun, Felix Slováček ml., víla Lesanka Míša Nosková, chytrá služebná Genny Ciatti. A jako jediní z VIP účinkujících měli i své kostýmy z muzikálu. A protože tyto kostýmy oděvní návrhářky Evženie Rážové jsou skutečně drahé, byla vyčleněna speciální osoba, která se o ně starala a získala tak titul „hlídačka kostýmů“. Los padnul na produkční Lenku Pixovou-Průšovou.

Valerie Zawadská to rozjela se Zedníčkem na parketu

Královna českého dabingu Valerie Zawadská a oblíbený herec Pavel Zedníček s přítelkyní Hankou Kousalovou v závěru akce slavnostně vyhlásili Skokana roku, kterým se stal Dětský domov Lipová u Šluknova. A že to myslí vážně předvedli oba dva při závěrečném defilé, kde Valerie tančila, dalo by se bez nadsázky říct „jako o život“. V zákulisí pak prohlásila, že to je teprve začátek a že budeme všichni koukat, co předvede příští rok.

Miluška Bittnerová opět řádila při módní přehlídce firmy Madonna
Herečka Miluška Bittnerová moderovala celé odpolední Superfinále, ale stihla si také střihnout roli modelky při módní show VIP tváří společnosti Madonna. Společně s ní se na „mole“ objevili i Libuška Vojtková, Braňo Polák, Míša Nosková, Genny Ciatti, Radana Labajová, Katka Brzobohatá, Petr Poláček, Martina Pártlová, Petr Kutheil, František Pytloun a Vlasta Veber. Milušku akce tak rozparádila, že opět „popleskávala“ člena poroty Braňa Poláka. Manažerka firmy Veronika Sedláčková mu totiž nasadila na přehlídku růžové boxerky, které reagují na teplo. Stačí plácnout po zadku a zůstane tam obtisknutá ruka.  

Hvězdná porota
Výkony dětí hodnotila porota, v níž letos zasedli například hudebník Karel Vágner, tanečnice Libuška Vojtková, skladatel Zdeňek Barták, zpěváci Martin France a Braňo Polák, modelka Dominika Mesárošová, nebo profesionální tanečnice a trenérka Pavla Loučková, jejíž dětská taneční skupina Mafic Free Group letos získala v Německu hned dva tituly mistrů světa! 


Dětem zpívali a celý projekt tak podpořili také například miss Jitka Válková, Gábina Gunčíková, Zbyněk Drda, Petr Kotvald, Petr Poláček, Tomáš Savka a ceny předávali olympionici Petr Koukal a David Svoboda, herec Martin Dejdar, moderátorka Martina Gavriely, herci Kristýna Janáčková, Viktor Limr, tanečník Jan Révai, modelka Lucie Váchová, moderátorky Lejla Abbasová a Pavlína Danková a mnozí další. Akci skvěle moderovaly Markéta Mayerová a Miluška Bittnerová, které stejně jako všichni účinkující, trenéři a celý realizační tým pracují na tomto projektu celý rok bez nároku na honorář. A která ještě stihla "pohřbít" úspěšný šestý ročník a vyhlásila ročník nový. "Šestý ročník Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou právě umřel, nechť žije ročník sedmý a rok 2013. Za rok na viděnou!"

Aktualizováno Sobota, 01 Prosinec 2012 20:59
 

Reklama

Banner