Mahulena Bočanová pokřtila CD Carisma na podporu dětských domovů PDF Tisk Email
Čtvrtek, 07 Duben 2011 10:57

007m

 

Herec Petr Vacek představil ojedinělý projekt na podporu Občanského sdružení Letní dům. CD pokřtila herečka, moderátorka a tanečnice Mahulena Bočanová, která vystupuje s kapelou Carisma, která cd nahrála.

Ti nejlepší se spojili s nejlepšími. Favorité soutěže "Star Dance" herečka a moderátorka Mahulena Bočanová, čtyř-násobný Mistr České republiky v latinskoamerických tancích Jaroslav Kuneš, kapela Carisma a nejznámější latinskoamerická taneční skupina Tradición se spojili ve společném komponovaném celovečerním programu.

"Tancujeme spolu s Jardou již pět let a na akcích jsme se s kapelou Carisma neustále potkávali. Vymyslet společný program přišlo spontánně,- Jarda jako taneční špička, můj známý obličej a originální tanečníci v úžasných kostýmech," vysvětlila svůj vztah k CD Carisma Mahulena Bočanová.

Občanské sdružení Letní dům je nestátní neziskovou organizací, která nabízí svou službu od roku 1997. Posláním Letního domu je pomáhat dětem a mladým lidem z dětských domovů (zejména formou pravidelných sociálně-terapeutických pobytů a návštěv v dětských domovech), nalézat a využívat zdroje vnitřní jistoty a vyrovnanosti směřující ke spokojenému a plnohodnotnému životu.

Restaurace La Casa Argentina vydala CD, jenž kromě typické latinsko-americké hudby, obsahuje i booklet se zajímavými recepty. Prodejní cena tohoto CD je 300 Kč, z nichž 50 Kč bude odvedeno na podporu Občanského sdružení Letní dům.

015m

Věříme, že se tento projekt setká s velkým úspěchem a jsme rádi, že společnost Gastro Group takto podpoří Občanské sdružení Letní dům a pomůže tak dětem v dětských domovech,“ dodává patron akce, herec Petr Vacek.

Aktualizováno Pátek, 08 Duben 2011 11:05
 

Reklama

Banner