Slovenská Lady Gaga v sexy podprsence! Poprvé ukázala vypracované bříško.. PDF Tisk Email
Úterý, 23 Červenec 2013 15:44

Zpěvačka Mista, které se neřekne jinak než slovenská Lady Gaga ukázala vypracovanou postavičku a ploché bříško, navíc v sexy podprsenceCoby předskokanka pražského vystoupení americké zpěvačky Ke$hy si na sebe vzala podprsenku s ostny a černou bundu.

 

"Bylo to tak poprvé, kdy jsem se rozhodla, že půjdu spoře na pódium oblečená,  dříve jsem bývala velice stydlivá, ale musím uznat, že i díky spolupráce s Osmany Laffitou na různých foceních jsem se toho studu zbavila," prozradila zpěvačka, která si svoji premiérovou podprsenku nechala přivézt z New Yorku. O její ceně se ovšem bavit nechtěla a zůstala to prý jejím tajemstvím.

Podle zákulisní šeptandy za ni ale dala přes 10 000 korun. Setkání s americkou zpěvačkou Ke$hu bylo podle ní skvělé.

"Byla jsem potěšena, že jsem se s ní mohla potkat, a být tak jedna z mála z lidí mimo její tým, kdo se s ní během jejího pobytu setkal," míní zpěvačka původem ze Slovenska ale žijící v Praze.

Navíc málokdo tuší, že její loňská rádiový hit Cash out byl původně napsán pro Ke$hu.

"Ano, je to tak vznikl autorským týmem Mariuse Moga,  producentský tým a vydavatelství se nakonec společně shodly a daly písničku mně, bylo to štěstí, to přiznávám," vtipkuje zpěvačka, která v současné době boduje v českých, ale i německých hitparádách, v nichž za sebou nechává taková jména jako Pink, Miley Cyrus nebo Eddie Stoilow.

"Úspěch u německých sousedů mě velice těší, na jeho základě se vydavatelství rozhodlo, že chce, abych natočila letní verzi té samé písničky, tu jsem s týmem docela rychle připravila a letní verze už vychází v těchto dnech, " uvedla Mista, které se se díky vizuální podobě neřekne jinak než Slovenská Lady Gaga.

Aktualizováno Úterý, 23 Červenec 2013 20:59
 

Reklama

Banner