Slovenská Lady Gaga má sexy fotky a hlídá ji ochranka PDF Tisk Email
Sobota, 25 Srpen 2012 01:19

Slovenská zpěvačka Mista, které se neřekne jinak než Slovenská Lady Gaga, dobývá české hitparády.  Jen co se její novinka Cash out dostala ven, stala se okamžitě hitem v rádiích i na internetu, na facebooku má přes 22 tisíc fanoušků, a nový klip na youtube vidělo přes přes 100  000 lidí.

 

V rámci promo alba, na kterém pracuje, nafotila svoje první odvážnější fotky.

„Zatím jsou to ty nejodvážnější fotky a jestli v budoucnu budou ještě více odhalím, to se uvidí,“ dodává se smíchem slovenská Lady Gaga. Snímky fotila s fotografem českých celebrit Honzou Tůmou.

O styling se postaral Stan Steiner, který nedávno spolupracoval i na focení Vlaďky Erbové s Tomášem Řepkou.

„Nejvíce mě vystihuje fotografie s lebkami přes obličej. Celé dětství jsem musela cvičit na housle, byla jsem zaškatulkovaná jako ta houslistka z Eurovize a pak jsem pochopila, že chci dělat něco jiného, něco, kde nebudu umlčovat svoje představy o tom, co chci dělat a kam chci směřovat, a teď vím, že jsem se rozhodla správně,“ uvedla Mista.

01_best_mista_m

 

Hit, který je označován jako letní hit pro rok letošní rok s názve Cash out pro ni produkoval  Marius Moga z Morandi a britští producenti Wawa, ktorí spolupracovali s Kylie Minogue, Lenny Kravitzom, či Beyonce.

Za tvorbou klipu stojí Martin Hudák, režisér, který je podepsaný i pod projekty jako je Slovenské hledá Superstar nebo pod klipy pro Richarda Müllera.

Mista v současné době velice frčí i zahraničí. „V současné době můj nový Cash out je hodně hrán DJ v největších klubech v Irsku, Německu i Holandsku a podle reakcí na facebooku se líbí českým a slovenským fanouškům, a to jsem ráda,“ uvedla.

„Když jsme před pár měsíci točili na Slovensku klip Cash out střežila nás ochranka v casinu. Ženoty, které padají v klipu byly totiž pravé, a tak kluci z ochranky dávali pozor, aby mi nějaký neskončil náhodou v kapse, a opravdu neskončil,“ bere celou situaci s dávkou vtipu Mista.

mista_na_nataceni_klipu4

Aktualizováno Pondělí, 27 Srpen 2012 11:35
 

Reklama

Banner