Zažijte léto naplno s letní edicí křišťálové vodky PDF Tisk Email
Čtvrtek, 16 Červen 2022 19:18

alt

Relax u vody, nekončící party, objevování divočiny, cestování po světě nebo vysokohorskáturistika. Ať už pro vás léto znamená cokoliv, míchané drinky v kombinaci s vodkou zpestříkaždou letní radovánku. Vybavte se letos křišťálově čistou vodkou Amundsen v letnímdesignovém kabátu a objevte šestý smysl vodky Amundsen s vašimi oblíbenými míchanými drinky.

 Výrobce prémiové vodky Amundsen se opět rozhodl udělat svým konzumentům radost a potěšit jeletním designem oblíbené křišťálově čisté vodky. V láhvi se ukrývá stále stejná a konzumentymilovaná chuť, která je zabalena do svěžího a cool letního designu, který přímo lákák experimentování a mixování osvěžujících letních drinků. Zaujměte své hosty, přátele a kamarády anamíchejte jim drinky s pravou letní atmosférou. Díky letní limitované edici to bude hračka.

Žhavý drink letošního léta – namíchejte si AMUNDSEN SKINNY!

 

Každou letní akci osvěží drink, který v sobě kombinuje vysocekvalitní vodku Amundsen a čerstvou limetku. Stačí, když sklenicinaplníte ledem, přilijete 4 cl šestkrát destilované vodkyAmundsen, 2 cl sody, 2 cl limetkového freshe a na závěr ozdobíteklínkem čerstvě ukrojené limetky.

alt

PR TIP

AMUNDSEN SUMMER EDITION

Přivítejte léto s křišťálově čistou vodkou Amundsen zahalenou v novém letnímdesignu. Tato jedinečná a šestkrát destilovaná vodka vás zaujme svou jemnouchutí a vůní bez přítomnosti rušivých aromat. Nejlépe si ji vychutnáte vychlazenounebo jako součást míchaných drinků.

alt

Objem: 0,5l
Obsah: 37,5%
Doporučená cena: 199,- Kč
www.amundsen.cz

O společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Společnost STOCK Plzeň-Božkov, jenž patří do Stock Spirits Group, je jedničkou na českém trhu, která svým zákazníkům přináší tradiční aoblíbené značky lihovin již více než 100 let. S portfoliem čítajícím více než 120 značek je lídrem na trhu. Prodává populární výrobky značkyBožkov, Fernet Stock a oblíbené vodky Amundsen a Pražská vodka. Dále distribuuje úspěšné značky jako nejprodávanější importovaný rumv Česku Captain Morgan, nejsilnější značku skotské whisky na světě Johnnie Walker, oblíbený krémový likér Baileys, nejprodávanějšíbourbon Jim Beam, koňak Courvoisier a mnohé další. Do jeho portfolia patří také ovocné a bylinné likéry Bartida Original nebo distribučníznačka kubánského rumu Legendario. Od roku 2021 STOCK Plzeň – Božkov distribuuje i všechny prémiové značky společnosti Diageo aluxusního portfolia „Reserve“, mezi nimi je rum Zacapa, gin Tanquerey nebo bourbon Bulleit. Více na www.stock.cz.

Aktualizováno Neděle, 19 Červen 2022 20:32
 

Reklama

Banner