Nápoje & Koktejly
Připravte se na letní dobrodružství s novými míchanými drinky v plechovkách od STOCKU – Mojito, Cuba Libre nebo Gin & Tonic PDF Tisk Email
Neděle, 04 Červen 2023 12:40

Tři nové předmíchané nápoje v plechovkách uvádí na trh Stock, zdroj: Stock Plzeň-Božkov.

Jste ready na léto? A jste ready na drink? Se začínajícím létem přináší společnost STOCK Plzeň-Božkov další tři nové osvěžující „ready-to-drink“ nápoje v plechovkách, které navazují na úspěšné a oblíbené portfolio RTD drinků. A které příchutě to jsou? Božkov Republica Cuba Libre, Božkov Republica Mojito a Dynybyl Gin Original & Tonic. Ať už se chystáte na festival, zahradní grilování, letní párty nebo třeba na výlet do přírody, přibalte si s sebou nové předmíchané drinky v plechovkách a užívejte si léto naplno a bez omezení kdykoliv a kdekoliv.

Aktualizováno Úterý, 06 Červen 2023 05:47
Celý článek...
 
Festival minipivovarů na Pražském hradě vstupuje do druhé dekády PDF Tisk Email
Pátek, 02 Červen 2023 05:39

alt

V pátek 9. června a v sobotu 10. června proběhne již 11. ročník Festivalu minipivovarů na Pražském hradě, který pořádá Českomoravský svaz minipivovarů. Festival, kterého se bude letos účastnit 51 českých a moravských pivovarů, má za účel představit veřejnosti produkci minipivovarů z celé České republiky a porovnat ji s blízkým zahraničím. V tomto roce se bude jednat o Maďarsko.

Aktualizováno Pátek, 02 Červen 2023 06:19
Celý článek...
 
Ikonická lahev Campari vzdává hold Milánu PDF Tisk Email
Středa, 31 Květen 2023 20:57

Campari představuje nový design lahve inspirovaný Milánem, městem kultury, světového designu, módy a rodištěm legendárního aperitivu. V ČR bude Campari distribuováno v nové lahvi od července tohoto roku. Slavnostní křest proběhne na letošním Karlovarském filmovém festivalu, jehož je Campari oficiálním drinkem.

Aktualizováno Úterý, 06 Červen 2023 11:16
Celý článek...
 
Léto ve znamení broskví a ginu s tonicem PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Květen 2023 05:39

Pohoda, relax, grilování, dobrodružství a nové zážitky. Co všechno se vám vybaví, když se řekne léto? Právě k těmto radovánkám v posledních letech téměř neodmyslitelně patří i oblíbený míchaný drink – gin & tonic, který vás osvěží i v těch největších parnech. A protože je broskev aktuálně nejoblíbenější příchutí nápojů nejen na TikToku, Dynybyl neváhá a uvádí do prodeje novinku s příchutí sladkých českých meruněk a broskví – Dynybyl Gin Nectar.

Aktualizováno Pondělí, 29 Květen 2023 05:54
Celý článek...
 
Mělník láká na tradiční i nově vzniklá vinařství PDF Tisk Email
Pátek, 26 Květen 2023 18:56

alt

V Čechách jsou pivaři a na Moravě vinaři? To už dávno neplatí, vlastně to neplatilo nikdy. Nejpozději od dob krále Karla IV. se totiž už všeobecně ví, jak zajímavá vína se rodí v srdci mělnické vinařské podoblasti, přímo v Mělníku. Řada zdejších vinařů pokračuje v·rodinné tradici, jiní ji započali teprve před pár lety. Jaká místní vinařství stojí za návštěvu?

Aktualizováno Pondělí, 29 Květen 2023 06:50
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 118

Reklama

Banner