Restaurace SaSaZu: Fine dining meets fine art PDF Tisk Email
Čtvrtek, 03 Březen 2016 11:19

Restaurace SaSaZu opět přichází s konceptem SaSaZu Art. „Filozofií restaurace SaSaZu je vnímání všemi smysly, tedy nejenom chutí, ale i čichem, sluchem, hmatem a samozřejmě i zrakem,” říká jeden s managerů restaurace, “proto pokračujeme s konceptem SaSaZu Art.

 

Během večeře či oběda si naši zákazníci prohlédnou díla známých či méně známých umělců, které nás oslovili a které tímto chceme podpořit. Nestaráme se jen o to, abychom naplnili klientům žaludky, hýčkáme i jejich duši.”

Tam, kde je stolování povýšeno na zážitek. Tam,  kde uspokojíte všechny své smysly. Tam, kde se umění potkává s nejvyšší formou zážitkové gastronomie. SaSaZu. Fine dining meets Fine art.

kolar1

Březnem začíná roční spolupráce restaurace SaSaZu s The Chemistry gallery .

Šestice výrazných umělců se představí během roku v restauraci SaSaZu. SaSaZu tak propojuje svět alternativních umělců se světem zaneprázdněných managerů. Právě umění vás bude inspirovat k uzavření těch nejlepších byznys schůzek, a nebo vás naopak odvede myšlenkami jinam, do světa fantazie.

Screen Shot 2016 02 08 at 11.09.57

Tato spolupráce začíná výstavou hyperrealistických obrazů Marka Koláře. V květnu své abstraktní dílo plné energie představí Samuel Paučo. Na přelomu června a července v SaSaZu vystaví svá plátna jedna z nejosobitějších umělkyň mladé generace Lucie Jindák Skřivánková, září patří malíři a sochaři (autorovi sochy Českého lva) Jakubovi Švédovi. Fine Dining meets Fine Art na konci roku ještě uvede Tomáše Němce a začátkem roku 2017 street artistu Michala Škapu.

Screen Shot 2016 02 08 at 11.10.05

SaSaZu, to je alchymie chutí, barev, zvuků, vášně a designu, které dohromady vytvářejí okouzlující atmosféru a zkušenost.

Screen Shot 2016 02 08 at 11.10.22

Věhlasný šéfkuchař restaurace  SaSaZu Andy Tan, již brzy uvede v restauraci kompletně nové menu. Již nyní ale můžete v SaSaZu ochutnat několik Andyho novinek, zmíníme například humrovou polévku Ko Pi Pi nebo grilované hovězí v saigonském stylu Bo-La Lot. Andy zavedl v SaSaZu také vegetariánskou sekci. Oblíbené SaSaZu pokrmy  jako bombajské kuře, červené curry či honkongská rolka jsou nyní v novém, bezmasém kabátě.

Aktualizováno Neděle, 06 Březen 2016 18:35
 

Reklama

Banner