Zahřejte se netradičním koktejlem PDF Tisk Email
Pondělí, 22 Listopad 2010 18:04

Zahřejte se a rozhýbejte zimou ztuhlé tělo s horkými nápoji, které snoubí chuť horkého hruškového džusu, skořice a ledovcově čisté vodky Finlandia. Pokud chcete vyzkoušet hruškové hot drinky, sáhněte raději po nektarech. Obsahují minimálně 25 % ovocné složky a díky jejich konzistenci se s nimi velmi dobře pracuje.

Ohřátý džus krásně provoní váš byt, navodí vánoční atmosféru a domácí pohodu. Zbývá už jen kápnout trošku vodky a přidat skořici…

Kuuma Pooluka

1261055986_kooma

Horký nápoj připravený z brusinkové vodky. Lahodnou příchuť poznáte podle barevného označení lahve a brusinek na obalu. Destilát pak voní po divokých aromatických brusinkách. Na tuto příchuť nedají dopustit hlavně barmani v Anglii a Americe.

Na přípravu tohoto drinku budete potřebovat:

4 cl F Cranberry vodka, př Finlandia

1,5 dl 50% hruškového džusu

Skořici

Džus ohřejte (před tím, než ho sundáte z plotny, by měl lehce pěnit). Do sklenice nasypte trošku mleté skořice, dolijte vodkou a horkým džusem. Pro oživení můžete použít celou skořici jako míchátko.

Kuuma Greippi

1261056266_greippi

Nahořklá chuť grapefruitu vodku skvěle doplňuje. Pod zátkou objevíte lahodnou, křišťálově průzračnou, tekutinu se 40% obsahem alkoholu. Po ochutnání vám na jazyku zůstane příjemná chuť grepu.

Pro Kuuma Greippi budete potřebovat:

4 cl Vodka s příchutí Grapefruit

1,5 dl 50% hruškového džusu

Skořice

Do sklenice nasypte skořici, zalijte vodkou a horkým džusem. Pokud chcete drink ozvláštnit, ozdobte jej plátkem grepu nebo kouskem celé skořice.

Kuuma Mango

hruska_mango

Pro našince lehce neobvyklá kombinace tropického ovoce a vodky. Možná byste čekali sladký nápoj vhodný pouze pro ženy. Tak tomu ale není. I Finlandia Mango je tvořena čistou variantou doplněnou o esence manga. Vznikne tak nápoj, který výborně chutná a ještě lépe se mixuje v koktejlech.

Horký drink ale připravíte snadno:

4 cl Finlandia Mango

1,5 dl 50% hruškového džusu

Skořice

Džus ohřejte a na okamžik odstavte. Ve sklenici smíchejte trošku sypané skořice, Finlandia Mango a dolijte horkým džusem.

Aktualizováno Pondělí, 22 Listopad 2010 18:12
 

Reklama

Banner