Smetanové i ovocné jogurty nebo také Kefírová mléka z Valašska jsou výborným tipem na zdravou a chutnou svačinku. Určitě je oceníte, až zase budete přiravovat svačinky pro svvoje školáky.

„Smetanový jogurt s Manner oplatky mají rádi děti i dospělí. Pokud vás honí mlsná doporučujeme tento jogurt, který vyrábíme ve třech příchutích. Bílý jogurt z Mlékárny Valašské Meziříčí se pak zase výborně hodí ke snídani. Děti i dospělí si do něj rádi přidají ovoce, oříšky či vločky a mají tak snídani bohatou na vitamíny,“ uvádí Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Kefírová mléka doporučujeme pak na dopolední či odpolední svačinku. Vyrábíme je v příchutích jahoda, meruňka, višeň a bílé,“ dodává Radka Benešová.

Mlékárna Valašské Meziříčí připravila několik různých variant receptů na oblíbené dipy

Bílý jogurt z Valašska
Bílý jogurt z Valašska s nižším obsahem tuku je vyrobený z kvalitního českého mléka a obsahuje jogurtové bakterie. Výrobek jemné chuti je vhodný pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni. Lze jej použít např. při přípravě bramborového salátu. Vyráběn je ve třech gramážích 150g, 380g a 500g.

Kefírová mléka nízkotučná z Mlékárny Valašské Meziříčí
Obsahují probiotické kultury – Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacteria, Streptococcus Thermophilus. Jsou vhodná pro všechny věkové kategorie. Kefírové mléko nízkotučné se dobře hodí po celý rok nejen k osvěžení, ale také do studené kuchyně. Řadí se k nízkotučným produktům, tudíž jsou vhodné pro udržení zdravého životního stylu a štíhlé linie. Velkou výhodou je praktický uzavíratelný uzávěr, který umožňuje kefír zabalit i na cesty a lze jej tak konzumovat během celého dne. Vyrábí se v příchutích jahodové, meruňkové, višňové a přírodní.

Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky
Společná filozofie kvality produktů se společností Josef Manner&Comp a zachování tradičních receptur, jež dodávají výrobkům nezaměnitelnou chuť, to jsou symboly, které obě společnosti spojují. Smetanové jogurty Manner jsou završením dlouhodobé spolupráce Mlékárny Valašské Meziříčí a společnosti Josef Manner&Comp. Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí tyto jogurty ve třech příchutích. Smetanový jogurt z Valašska čokoládový a Manner oplatky, Smetanový jogurt z Valašska vanilkový a Manner oplatky, Smetanový jogurt z Valašska oříškový a Manner oplatky.