alt
Kvalitní zpracování, vynikající chuť a důraz i na ty nejmenší detaily – to jsou základní přísady každého výrobku Spak. „Při výrobě klademe vysoké nároky na vstupní suroviny. Jako jediná značka na českém trhu používáme pro výrobu našich ketchupů výhradně italská rajčata. Kvalita je tedy naším hlavním benefitem, svědčí o tom mimo jiné také skutečnost, že jsme letos s naším výrobkem Master ketchup vyhráli v nezávislém testu kečupů v pořadu A dost! Televize Seznam, a toho si velmi ceníme,“ říká Hans Peter Spak, majitel společnosti.

Buďte opravdový gurmán a vychutnejte si ketchup se svým oblíbeným pokrmem – zkuste neochucený vašim dětem na špagety, Spak Master se sušenými rajčaty na italskou bruschettu nebo odvážný Spak Master Jalapeno ke šťavnatému steaku. Ketchupy Master jsou k dostání ve skleněném obalu, který díky svým vlastnostem dokonale uchovává jejich chuť, vůni i barvu.·Na každé etiketě naleznete podpis pana Spaka.

 alt

Spak Master ketchup

Jedná se o prémiový ketchup s vysokým obsahem italských rajčat. Nenajdete v něm žádný přidaný škrob, aromata, barviva, konzervanty ani žádné jiné přídavné látky. Za jeho plnou a výbornou chutí stojí právě kvalita vstupních surovin a skutečnost, že na 100 g výrobku je použito úctyhodných 210 g vyzrálých rajčat.  alt

Obvyklá maloobchodní cena Spak Master ketchupu je 37,90 Kč za 340g balení a 44,90 Kč za 530g balení.


Spak Master ketchupy pro gurmány – Master Jalapeno a Master se sušenými rajčaty

Tyto novinky značky Spak jsou určeny pro všechny gurmány. Díky vysokému obsahu rajčat (200 g na 100 g výrobku) mají plnou a výbornou chuť podobně jako standardní Spak Master ketchup. Varianta Spak Master Jalapeňo osloví příznivce pikantní chuti, která se výborně snoubí s klasickým kečupem. Spak Master se sušenými rajčaty nabízí intenzivní chuť s kousky sušených rajčat. Maloobchodní ceny se na trhu pohybují kolem 44,90 Kč za balení 530 g.

Výrobky značky Spak jsou i díky dlouhodobému působení na českém trhu a velké oblibě u zákazníků k dostání ve většině maloobchodních prodejen.