Recepty
Mlékárna Valašské Meziříčí získala ocenění Česká chuťovka PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Listopad 2020 17:30

alt

Kvalita a chuť potravin je pro zákazníka dnes velmi důležitým aspektem při výběru, co si koupit v obchodě. Kvalitní výrobky s lahodnou chutí může spotřebitelům ve svém sortimentu nabídnout i Mlékárna Valašské Meziříčí, která se zabývá výrobou jogurtů, kysaných výrobků i výrobků čerstvých. V letošním roce se rozhodla zúčastnit ankety Česká chuťovka, kde zabodovala. Její výrobky se tak mohou tímto oceněním oprávněně pyšnit.

Aktualizováno Pátek, 20 Listopad 2020 08:55
Celý článek...
 
Odpočiňte si od masa a vsaďte na vegetariánské recepty PDF Tisk Email
Středa, 18 Listopad 2020 10:42

Lilkove lasagne

Dýně, lilky i cukety. Okuste tyto pestré královny zeleniny v neobvyklých receptech, ve kterých dokonale nahradí maso. Hodí se jak pro vegetariány, tak i pro ty z vás, kteří si chtějí dát od masa po letním grilování pauzu. Pootevřete kuchyňská dvířka zelenině a nechte se inspirovat neokoukanými recepty.

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Listopad 2020 15:13
Celý článek...
 
Jaké cukroví by upekla maková panenka? PDF Tisk Email
Středa, 11 Listopad 2020 18:10

alt

K Vánocům patří dobré jídlo a sladké cukroví, které hospodyňky připravují i týdny dopředu. V některých rodinách se předávají recepty na cukroví z generace na generaci a každý rok se opakují. Ani milovníkům tradic však neuškodí občas vyzkoušet něco jiného. Zkusili jste už někdy přidat do cukroví mák? Dříve mu byla dokonce přisuzována ochranitelská moc a byl považován za symbol bohatství a prosperity. Jeho typická chuť dodá i tradičnímu cukroví zajímavý šmrnc.

Aktualizováno Neděle, 15 Listopad 2020 09:13
Celý článek...
 
Podzimní recepty, které vám doplní sílu a energii PDF Tisk Email
Úterý, 10 Listopad 2020 18:08

alt

Zkuste si užívat i dny, které jsou znatelně chladnější a temnější než ty předchozí. Podzim se už stačil projevit v celé své síle, ale vy možná naopak cítíte, že máte energie o něco méně. Nezoufejte, je to naprosto přirozené. Navíc s tím můžete skvěle pracovat třeba prostřednictvím jídla. Poslouchejte své chutě, které touží po něčem hutnějším. Poradí také Akademie kvality, která pro vás nachystala několik vydatných, originálních receptů. Až budete vybírat jednotlivé suroviny, zaměřte se na jejich kvalitu, abyste z pokrmu vytěžili maximum a také si více pochutnali. Hledejte na obalech výrobků značky kvality (např. Regionální potravina a Klasa), které ji zaručují.

Aktualizováno Neděle, 15 Listopad 2020 09:09
Celý článek...
 
Mýty kolující o rostlinné stravě PDF Tisk Email
Středa, 28 Říjen 2020 11:30

alt

 

Mohou za nemoci z nedostatečně pestré stravy vegetariánské či veganské způsoby stravování? A je obtížnější získat z rostlinné stravy veškeré nezbytné živiny? Udělali jsme toho již dost pro udržitelnost tím, že jsme se vzdali živočišných produktů či snížili jejich konzumaci? I přesto, že bezmasá jídla mohou mít benefity jak pro naše zdraví, tak pro životní prostředí, velice záleží na tom, jak si vybíráme potraviny, které konzumujeme.

Aktualizováno Pátek, 30 Říjen 2020 07:06
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 53

Reklama

Banner