Zdravé mlsání při zimních radovánkách PDF Tisk Email
Pondělí, 11 Leden 2016 11:27

Taky máte pocit, že co je zdravé, není až tak chutné a bojujete s tímhle faktem? Už nemusíte. Tyčinka FlapJack je totiž plná ovesných vloček a přitom si na ní opravdu pochutnáte. Ovesné vločky jsou vlastně oloupaným a podrceným ovsem a ten je doslova „nacpaným“ přesně tím, co k životu potřebujeme. Především jsou to bílkoviny, nenasycené mastné kyseliny, vitamíny B1, B6 a E, železo, vápník a fosfor.

FlapJack od Rupy je prostě takovou ovesnou kaší v tuhé podobě, která skvěle chutná, neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty a navíc je vyrobená tak, že s ní váš potomek nenadrobí. Tak nedělejte kompromisy a přibalte si sebou na svačinu tuhle sladkou a přitom zdravou dobrotu.

Desatero FlapJacků od Rupy 

1) FlapJacky nedrobí. Můžete je kousat, lámat, pokládat, mohou padat. Nedrobí.

2) Jsou ovesnou kaší v tuhé podobě, takže se skvěle hodí pro děti i pro dospělé.
Uložte je do všech kapes, co máte! Do kočárku, do lyžařské bundy, do batohu, do kabelky, do kosmetické taštičky, do šuplíku i k počítači.

3) Jsou tvořené především ovesnými vločkami, kterých je v nich až 40 %, praženými mandlemi a lískovými ořechy. Pěkně sytá mňamka…

4) Jedno sousto do pusy a zbytek klidně do kapsy.
Můžete si je dopřát jako pohotové jídlo plné energie na cestách i v autě, ke kávě, přikusovat, a zase ukládat. Je lisovaný a hustý!

5) Oves, hlavní složka tyčinek, je plný živin. Ty se vstřebávají pozvolna, takže energie z FlapJacků vám vydrží několik hodin.

6) Naši ovesnou tyčinku si můžete bez obav zakousnout také v práci. A dokonce i nad klávesnicí počítače. Nedrobí.

7) Neobsahují žádná éčka, umělá barviva ani aromata.
Nenajdete v nich ani extrudované cereálie s vysokým glykemickým indexem jako v jiných tyčinkách. Jde o čistě přírodní produkt.

8) Pomohou vám zvládnout náročnou zkoušku nebo důležité pracovní jednání.
Oves a ovesné vločky totiž pozitivně působí na lidskou psychiku.

9) Tyčinky obsahují 10 procent doporučené denní dávky vlákniny, což z nich činí kvalitní zdroj téhle zdraví prospěšné látky.

10) Ovesná tyčinka FlapJack je od české firmy Rupa, která ji vyrábí ve vlastní pražské továrně. Z její produkce jistě znáte müsli Fly a ořechové Maxi Nuta.


Více informací naleznete na: www.flapjacky.cz

Aktualizováno Úterý, 19 Leden 2016 11:40
 

Reklama

Banner