Gastronomie & Restaurace
Pití podle pravidel aneb Šťastné a veselé! PDF Tisk Email
Pátek, 20 Listopad 2020 17:25

alt

V Česku pije alkohol denně asi 600 tisíc lidí.1) Konzumace alkoholických nápojů se stala běžnou součástí gastronomie jak všedních dní, tak slavnostních příležitostí. Jen málokdo si dovede představit party bez sklenky alkoholu, obzvlášť na Vánoce nebo Silvestra. Co ale pít, aby hlava nebolela a žaludek se nehoupal? Ke vzniku kocoviny přispívá dehydratace organizmu a nedostatek minerálních látek. Proto se v první řadě doporučuje dodat tělu tekutiny, ideálně přírodní minerálky.

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Listopad 2020 18:09
Celý článek...
 
Mlékárna Valašské Meziříčí získala ocenění Česká chuťovka PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Listopad 2020 17:30

alt

Kvalita a chuť potravin je pro zákazníka dnes velmi důležitým aspektem při výběru, co si koupit v obchodě. Kvalitní výrobky s lahodnou chutí může spotřebitelům ve svém sortimentu nabídnout i Mlékárna Valašské Meziříčí, která se zabývá výrobou jogurtů, kysaných výrobků i výrobků čerstvých. V letošním roce se rozhodla zúčastnit ankety Česká chuťovka, kde zabodovala. Její výrobky se tak mohou tímto oceněním oprávněně pyšnit.

Aktualizováno Pátek, 20 Listopad 2020 08:55
Celý článek...
 
Odpočiňte si od masa a vsaďte na vegetariánské recepty PDF Tisk Email
Středa, 18 Listopad 2020 10:42

Lilkove lasagne

Dýně, lilky i cukety. Okuste tyto pestré královny zeleniny v neobvyklých receptech, ve kterých dokonale nahradí maso. Hodí se jak pro vegetariány, tak i pro ty z vás, kteří si chtějí dát od masa po letním grilování pauzu. Pootevřete kuchyňská dvířka zelenině a nechte se inspirovat neokoukanými recepty.

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Listopad 2020 15:13
Celý článek...
 
Taťána Gregor Brzobohatá a Pražská čokoláda Steiner & Kovarik: Čokoládová terapie ve znamení sedmi čaker PDF Tisk Email
Pondělí, 16 Listopad 2020 17:55

alt

Nyní, v této turbulentní době, mají i  malé rituály mnohem větší smysl než dříve. Umožňují nám na chvíli se zastavit, věnovat pár okamžiků jen sami sobě a pokusit se o návrat k vnitřní harmonii. Právě s tímto cílem se zrodila řada čaker – delikátních kombinací čokolády s vybranými ingrediencemi, výsledek spolupráce společnosti Pražská čokoláda Steiner & Kovarik s Taťánou Gregor Brzobohatou. Taťána novou kolekci nazývá čokoládovou terapií na sedm dní, potažmo na celý život.

Aktualizováno Pátek, 20 Listopad 2020 08:53
Celý článek...
 
Zahřejte se novinkou s výraznou chutí kakaa PDF Tisk Email
Sobota, 14 Listopad 2020 18:04

alt

Kdo by se v zimě nechtěl zahřát voňavým šálkem kakaa. Příprava klasického kakaa je ale poměrně náročná na čas, většina instantních nápojů zase vyniká spíše obsahem cukru, než pravého kakaa. Tradiční český výrobce potravin, společnost Kávoviny, proto vyvinul novinku, která tyto „problémy“ elegantně řeší. Rozpustný kakaový nápoj s vysokým obsahem kakaa a přitom snadnou a rychlou přípravou. Výborný je také na pečení.

Aktualizováno Pátek, 20 Listopad 2020 22:24
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 139

Reklama

Banner