Komfort a romantika v srdci přírody: Zochova chata PDF Tisk Email
Úterý, 17 Květen 2016 20:20

Hotel Zochova Chata leží ve vinařském regionu Malých Karpat, pouze 34 km od Bratislavy. V letošním roce oslaví 5.výročí svého znovuotevření. Dle nedávného hodnocení TREND TOP získal prvenství mezi všemi čtyřhvězdičkovými hotely Slovenska. Okolí je vhodné pro turistiku a jízdu na kole.  Dechberoucí jsou cyklistické výlety za vinaři a vínem.

Hotel Zochova chata se nachází v atraktivní lokalitě ve městě Modra, vybudoval ho v roce 1933 jako horskou chatu Klub československých turistů. Naproti hotelu se nachází slavná Furmanská krčma, která byla po požáru v roce 2010 zrekonstruována, nyní mohou turisté i široká veřejnost opět nostalgické místo navštívit. Tradiční slovenská koliba patří k areálu Hotel Zochova chata.

Hotel Zochova Chata je situován v pohoří Malé Karpaty, v nádherném turistickém středisku Piesok, které je vzdáleno 7 kilometrů od města Modra . Zochova Chata má dlouholetou tradici, která se datuje od roku 1933. V roce 2011 byl hotel kompletně zmodernizován na luxusní čtyřhvězdičkové ubytovací zařízení. Při rekonstrukci byly využity principy feng šuej a hotel za tuto modernizaci získal ocenění Stavba roku 2011.

Hotel obklopuje překrásně upravený park s jezírkem a hustý bukový les - ideální místo na relax. Zregenerovat se můžete i v exkluzivním, hotelovém Wellness & Spa centru, kde najdete velký bazén s vodními tryskami, vířivku s podsvícením, různé sauny, masáže a mnoho jiného.

V zimním období mohou ubytovaní hosté využít služeb lyžařského střediska se dvěma nenáročnými sjezdovkami, které se nacházejí v blízkosti hotelu. V letním období nabízí okolí Zochova chaty množství pěkných a zajímavých míst na turistiku a cykloturistiku. Okolí Modry patří mezi známou vinařskou oblast, jejíž kouzlo, můžete poznat i díky 

Stylové, prvotřídní ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, pro náročnější hosty jsou k dipozici srubové apartmány, apartmány Komfort a apartmány Deluxe. Imobilní hosté mohou využít bezbariérový pokoj. Celková ubytovací kapacita hotelu je 150 osob.

Všechny pokoje mají výhled do okolní přírody, satelitní TV s plochou obrazovkou, telefon, minibar a trezor. V prostorných koupelnách je k dispozici fén, župany, toaletní potřeby a přezuvky.

Zochova Chata nabízí také vnitřní a venkovní vířivku, bazén, saunový svět se čtyřmi druhy saun (finská sauna, parní lázeň, bylinková parní lázeň, infračervená sauna), dále Kneippovy koupele, Tepidárium, ochlazovací bazén, lesní chodníček , zážitkové sprchy a ledopád. Dále posilovnu a různé druhy masáží. V létě je k dispozici wellness zahrada s výhledem na jezero.

Hotelová restaurace s letní venkovní terasou připravuje pokrmy slovenské i mezinárodní kuchyně. Součástí hotelového komplexu je také zmíněná tradiční slovenská Furmanská Krčma. Hotelová restaurace se nachází v původní srubové části hotelu. Restaurace nabízí slovenské a vinařské malokarpatské gurmánské speciality s použitím výhradně čerstvých surovin. Posedět si s přáteli při míchaných nápojích, ale při sklence kvalitního vína můžete v hotelovém Lobby Baru.

Hostům je k dispozic kulečník, stolní tenis, šipky, kuželky, externí šachy s velkými figurkami, petanque, kroket, voloejbalové hříště a půjčovna kol.


Hotel Zochova Chata nabízí nadstandardní prostory pro uspořádání konferencí, školení a firemních akcí s kapacitou až pro 200 osob. Samozřejmostí je kompletní vybavení potřebnou technikou jako flipchart, promítací plátno, DVD přehrávač, internet, ozvučení.

Hotel Zochova Chata leží 600 metrů od Astronomické observatoře v Modré a 13 km od hradu Červený Kameň. Nejbližší lyžařský areál je v dosahu 300 metrů.

Lyžařské středisko Zochova Chata – Piesok se nachází v turistické lokalitě Zochova Chata, asi 15 km od města Modra v Pohoří Malé Karpaty. Středisko je vhodné hlavně pro začátečníky a rodiny s dětmi. Zochova Chata patří mezi nejjižnější slovenská lyžařská střediska s nízkou nadmořskou výškou, umělé zasněžování umožní kvalitní lyžování během zimních měsíců.

Chcete si užít relax a romantiku? Zasportovat si? Potom Zachova chata je ta správná volba, navíc nedaleko našich hranic, výborně dostupná po dálnici D1.

www.hotelzochovachata.sk

Aktualizováno Pondělí, 23 Květen 2016 22:14
 

Reklama

Banner