Nechte se hýčkat od Prince! Vyzkoušejte třeba novou párovou masáž PDF Tisk Email
Neděle, 09 Srpen 2015 22:25

I v Praze je místo inspirováno prastarými civilizacemi, jediné svého druhu v Praze – INDICKÝ MASÁŽNÍ SALON: Prince of Wellness, kde se snoubí nadčasové metody a duchovní tradice celého světa s jemnými technologiemi. Vzniká tak péče zaměřená na moderní životní styl, stvořená právě pro vás.

 

Za necelé tři roky  své činnosti, unikátní nabídku masáží, které provádí exotický fyzioterapeut Prince, služby vyzkoušela už i řada známých a slavných osobností nejen našich, ale i z celého světa.

I když je Prince of Wellness otevřen tři roky, tak s speciální nabídkou masáží, které provádí exotický fyzioterapeut Prince, nemá u nás konkurenci.

Vyzkoušet zde můžete různé masážní procedury šité každému na míru dle fyzického stavu od profesionálního fyzioterapeuta z dalekého exotického ostrova Mauricius. Mr. Prince je fyzioterapeut s 20letou praxí, kterou získal na Mauriciu v Indii a Japonsku.

Máme pro Vás v Prince of Wellness letní novinku k Vašemu oblíbenému Princovi, přibyla posila. Jmenuje se Ayu, je profesionální masérka z Bali, která pracovala v nejznámějších masérských salonech v Praze. Masírovala například Karla Gotta, Tomáše Kluse či italského lyžaře Alberta Tombu. Její technika masáží pochází z Bali a je velice podobná indickému stylu. Takže je tu další novinka, každý čtvrtek určen párovým masážím, ale objednat se klienti mohou i na masáže ze stále nabídky.

V luxusním salonu Prince of Wellness nabízí absolutně profesionální přístup. Váš ozdravný zážitek bude začátkem inspirující cesty do jiného světa, je třeba se držet doporučených podmínek:

*Rezervujte si proceduru alespoň 24 hodin předem, abyste měli zajištěnou její dostupnost. 
*Terapeut vám velmi rád poradí ohledně výběru procedur, které budou nejlépe vyhovovat vašim individuálním požadavkům. 
*Pro celý proces péče je nejdůležitější být uvolněný. Objednejte si proto proceduru na takový čas, kdy budete schopni odpočívat    ještě alespoň hodinu po skončení masáže. 
* V salonu Prince Wellness se nekouří.

Salon nabízí MYSTICKÉ VŮNĚ (výběr masážního oleje je na Vás)

Potěšte své smysly a relaxujte s masážními oleji mystických vůní. Tyto masážní oleje jsou vyrobeny z čistě esenciálních směsí a vašemu tělu i mysli navodí pocit blaženosti. Kvalitní oleje jsou naprosto netoxické a citlivé i k těm nejjemnějším typům pokožky, uklidní vás, zbaví stresu, povzbudí a osvěží. Vyberte si vůni masážního oleje, která bude nejlépe vyhovovat vám či vašim blízkým. Tento olej pak z masáže zaručeně učiní hřejivý zážitek plný rozkoše.

základní olej
jasmínový olej
rozmarýnový olej
jojobový olej
olej z tmavé čokolády
kokosový olej
terapie kameny
levandulový olej
svíčky
zázvorový olej
mangový olej

Dopřejte si ucelený ozdravný program v krásně vybaveném luxusním salonu Prince of Wellness. Kombinace klidného, relaxačního prostředí a konejšivých barev Vám umožní naprosto se uvolnit, ať už přijdete sami nebo ve dvou. Vezměte svoje tělo a mysl a vydejte se na cestu proměny, kde holistické procedury ve spojení s prastarými indickými terapiemi vytvářejí pocit naprosté spokojenosti.

foto 3

Nabídka MASÁŽÍ:

Vedle desítky speciálních masáží, jako například detoxikační masáž, těhotenská masáž, masáž miminka, speciální masáž zad, hlavy, chodidel nebo terapie hudbou, ošetření těla a obličeje, jsou v nabídce také základní masáže:

KRÁLOVSKÁ MASÁŽ 
30 min 600 Kč
60 min 1 200 Kč
90 min 1 500 Kč
120 min 2 000 Kč

Relaxační královská masáž je jeden z nejlepších způsobů, jak si odpočinout, zbavit se stresu a starostí a znovu získat harmonii a životní rovnováhu.

PRINCOVA KRÁLOVSKÁ
60 min 3 000 Kč
120 min 5 000 Kč

Při této unikátní masáži dlaně a konečky prstů vyvíjejí tlak a nepřetržitým, rytmickým třením stimulují krevní oběh, rozvazují uzly bolesti a navozují stav úplného uvolnění. Směs olejů používaná pro tuto masáž podporuje koncentraci a omlazuje ducha. V kombinaci s tradiční ájúrvédskou péčí se masáž zaměřuje na akupresurní body včetně těch na rukách, uších a chodidlech (podle individuálních požadavků).


KRÁLOVSKÉ BALÍČKY
Masáž zad – Nirvana + Indická masáž chodidel 60 min 1 050 Kč
Kokosový tělový peeling + Ájurvédská masáž 90 min 2 000 Kč
Cukrový tělový peeling + Hubnoucí masáž 90 min 1 500 Kč
Indická masáž hlavy + Masáž zad – Nirvana 60 min 1 050 Kč

Vyzkoušet tedy můžete unikátní masážní procedury šité každému na míru dle fyzického stavu od profesionálního fyzioterapeuta z dalekého exotického ostrova Mauricius. Mr. Prince V.  Allum (33) je fyzioterapeut s 20 letou praxí, kterou získal na Mauriciu v Indii a Japonsku,  který na přelomu roku 2012/13 spolu se svojí partnerkou Anetou Christovovou otevřel vlastní indický ayurveda salon Prince of Wellness v Praze  přímo v centru Prahy mezi I.P. Pavlova a Muzeem v ulici Škrétova 8.

foto 1

- Mr. Prince narozen ostrov Mauritius, již v deseti letech začal masírovat

- studoval 2 roky v Indii – alternativní terapie a medicina, anatomie, Akupunktura, Akupresura, Magnetická terapie, přírodní léčení, Ayurveda, Reiki, Jóga

- studoval rok v Japonsku – Akupunktura, Chi quong

- zabývá se také zajímavými koníčky, jako je astrologie, palmistry (čtení z ruky), numerologie, hypnóza, paranormální aktivity

- více jak 10 let pracoval pro nejluxusnější hotely, wellness a spa jako fyzioterapeut a následně manažer  týmu terapeutů

- specializuje se na kombinaci tradičních a alternativních metod. Veškeré své znalosti z výše zmíněných oborů propojuje a využívá zcela individuálně, dle potřeb a aktuálního stavu člověka . Žádná masáž od Prince není stejná…

- V roce 2000 se stal celostátním šampionem státu Mauritius v oblasti alternativní terapie a jógy

- Za 15 let praxe a díky nasbíraným zkušenostem byl u svých klientů různých věkových kategorií úspěšný v boji proti nachlazení, cukrovce, artritídě, epilepsii, neplodnosti…

- Na ostrově Reunion, který je francouzskou kolonií a nachází se v těsné blízkosti Princova rodného ostrova Mauritius, úzce spolupracoval s Ministerstvem zdravotnictví a sportu.

- V Čechách je již pátým rokem a z toho dva roky pracoval na Praze 1 v luxusním wellness.

Více se můžete dozvědět na www.princeofwellness.cz

Aktualizováno Pondělí, 17 Srpen 2015 17:07