Plus pro Vás od Nestlé: portál s Plusem pro vyvážený životní styl PDF Tisk Email
Středa, 01 Srpen 2012 17:04

Pohyb jednoznačně patří k vyváženému životnímu stylu a je jedním z hlavních pilířů webových stránek Plus pro Vás. PLUS PRO VÁS Vám poskytne nejen informace o tom, co vyvážený životní styl je, ale že vás v něm také reálně podpoří. Při této příležitosti vznikla myšlenka pro uskutečnění Měsíce naplno od Nestlé.

 

„Jak už napovídá název sám, jedná se o akci, která má podpořit aktivní život a především pohyb, který by měl být nedílnou součástí života každého z nás,“ říká Martin Staněk, nutriční specialista společnosti Nestlé. „Pro 1.000 uživatelů jsme připravili možnost zcela zdarma získat na dobu jednoho měsíce kartu MultiSport, která držitele opravňuje po dobu celého měsíce listopadu sportovat jedenkrát denně na více než 400 sportovištích po celé České republice a vyzkoušet si tak více než 40 nejrůznějších sportovních a relaxačních aktivit.

Abyste kartu získali, musíte splnit pár jednoduchých podmínek: být registrovaným uživatelem stránek Plus pro Vás, vyplnit registrační formulář akce Měsíc naplno (odkaz naleznete na banneru umístěném na domovské stránce) a být jedním z prvních 250 registrovaných v konkrétním soutěžním týdnu. „Jelikož očekáváme velký zájem, chtěli jsme dát šanci všem uživatelům, i těm, kteří se o Měsíci naplno dozví až po jejím spuštění,“ říká Martin Staněk. „Rozhodli jsme se, že kartu MultiSport obdrží každý týden prvních 250 registrovaných,“ dodává Staněk.

Registrace poběží celé 4 týdny od 17. září do 14. října 2012. Následně budou do konce října probíhat rozesílky karet celkem tisícovce šťastných uživatelů. Kartu lze využít jednou denně vždy na jednom z více než 400 vybraných sportovišť po celé České republice v průběhu listopadu 2012.

Přesný rozpis týdnů, pravidla a podmínky i další informace o akci Měsíc naplno od Nestlé najdete na www.plusprovas.cz.

Aktualizováno Pátek, 03 Srpen 2012 17:53