Svátek saunování: Sauna Herbal Cup 2023 v Aquapalace Praha PDF Tisk Email
Pondělí, 20 Listopad 2023 13:19

alt

Velké finále již osmého ročníku festivalu zdravého saunování, přírodních rituálů, relaxačních herbal ceremoniálů a originálních peelingů, proběhne již 23.-26. listopadu v Aquapalace Praha, v největším Saunovém světě v ČR. Ukázky umění těch nejlepších a finálního klání Mistrovství světa Sauna Herbal Cup 2023 se zúčastní 24 špičkových saunérů z celé Evropy.

alt

Přijďte se podívat na nabídku toho nejlepšího ze světa relaxu a saunování. Zúčastněte se největšího festival a zároveň Mistrovství světa Sauna Herbal Cup 2023 a vychutnejte si zdravé saunování, relaxační ceremoniály a čtyřdenní bohatý program za účasti těch nejlepších sauna masterů z celé Evropy. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky umění jednotlivých saunérů vytvořit ve svém představení tu správnou show, příjemnou atmosféru za pomoci hudby, speciálního osvětlení, netradičních vůní i nápaditých peelingů. Nebudou chybět silné přírodní výluhy, očistné metličky, voňavé čaje a koření.

alt

Bohatý doprovodný program v Saunovém světě, který se bude odehrávat v mobilních saunách a speciálních stanech přinese pohled na tradiční a netradiční přístupy v saunování, žhavé novinky a trendy. Vyzkoušet budete moci i oblíbené metličkové procedury, kouřové rituály, muzikorelaxaci a zajímavé workshopy.

Saunový svět v Aquapalace Praha

Saunový svět Aquapalace Praha nabízí celkem 19 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunového zážitku, ze kterých si vybere opravdu každý. Kromě krytého areálu je k dispozici venkovní zemní a srubová baňa, letošní novinka ZEN sauna a rozsáhlá zóna s ochlazovacími bazénky i lehátky.

Více informací a vstupenky na Sauna Herbal Cup 2023 naleznete ZDE.