Auto & Moto
F2 v Budapešti: Fittipaldi nezdědil po dědovi jen příjmení PDF Tisk Email
Pondělí, 01 Srpen 2022 18:07

alt

Fittipaldi nezdědil po dědovi jen příjmení, brazilský rychlík byl dvakrát na bedně. Krásným výsledkem se do letní přestávky rozloučil se svými fandy Charouz Racing System - od prvního vítězství v závodě F2 dělilo český tým a jeho jezdce Enza Fittipaldiho v cíli jen málo. Brazilec přesto může být s maďarským víkendem spokojený – ve sprintu dojel třetí, v hlavním závodě se ještě o příčku zlepšil.

Aktualizováno Úterý, 02 Srpen 2022 07:26
Celý článek...

König nebude v Mostě slepcem! Na domácí trati chce v superbicích ukázat zrychlení PDF Tisk Email
Čtvrtek, 28 Červenec 2022 09:37

alt

Má před sebou nejatraktivnější závody sezony. Mistrovství světa superbiků zavítá o víkendu do Mostu a Oliver König chce být vidět. Vždyť na domácí trati vjede poprvé jako člen královské třídy.

Aktualizováno Neděle, 31 Červenec 2022 13:24

König dokončil závody v Anglii přes bolest PDF Tisk Email
Úterý, 19 Červenec 2022 17:34

alt

König dokončil závody v Anglii přes bolest. Teď se těší do Mostu! Pár týdnů po zlomené klíční kosti nastoupil Oliver König do závodů v Donington Parku. Oba i přes bolesti, které mu tlumily prášky, dokončil. V sobotu dojel na 23. místě, v neděli si o jednu příčku v závodě MS superbiků polepšil. „Bolí mě snad všechny části rukou.

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Červenec 2022 07:56

XIII. ročník Veteran Rallye Kutná Hora se blíží PDF Tisk Email
Pondělí, 18 Červenec 2022 19:55
alt

Předposlední srpnový víkend se Kutná Hora stane již potřinácté místem setkání milovníků automobilových veteránů. V sobotu 20. a v neděli 21. srpna 2022 se v nádherných kulisách historického města opět uskuteční Veteran Rallye Kutná Hora, na níž se dosud přihlásilo více než 40 posádek.

Aktualizováno Pondělí, 18 Červenec 2022 21:11

Harley-Davidson Czech Republic spojuje své jméno s Davidem Pabiškou PDF Tisk Email
Neděle, 03 Červenec 2022 13:15

alt

Proslulý závodník David Pabiška se stává novým ambasadorem modelu Pan America 1250. Harley-Davidson dnešním dnem rozšiřuje své řady, konkrétně ambasadorů. Novou tváří značky se tak stává profesionální motocyklový jezdec David Pabiška, známý jako 13násobný účastník legendární Rallye Dakar, v roce 2003 obsadil 2. místo na Baja Europe Rallye a je držitelem nemála ocenění, včetně ceny UNESCO za FAIR PLAY.

Aktualizováno Pátek, 08 Červenec 2022 10:19